Mīl, apprec. Sit, nogalina un izbaro sunim. Nežēlīgais Balvu mīlasstāsts

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

2 komentāri

Liels bija Balvu puses iedzīvotāju pārsteigums, kad 52 gadus vecais Balvu puses iedzīvotājs Saša uz savu saimniecību pārveda aptuveni 20 gadus jaunāku līgaviņu Natašu.

Par godu raidījuma “Bez Tabu” 20 gadu jubilejai skatītājiem tiek piedāvāta iespēja vēlreiz ielūkoties stāstos, kas neatstāj vienaldzīgus. Šis atgadījums norisinājās 2003. gada jūnijā, kad “Bez Tabu” redakcija saņēma ziņu par mīlasstāstu ar ļoti skumjām beigām.

Vietējie iedzīvotāji zina stāstīt, ka līgaviņa nolūkota Jūrmalā un Balvu pusē gadus četrus arī nodzīvojusi. Jaunpienācēja atstājusi patīkama, sirsnīga cilvēka iespaidu. Vienmēr, ejot pie kaimiņiem, bija parūpējusies par cienastu.

Sievietes vīrs labprāt lietoja alkohola un nonāca zaļā pūķa varā, kā iespaidā nereti fiziski iespaidojis izraudzīto sieviņu.

Vallija
Aleksandra kaimiņiene

Zila viņa staigāja. Vienreiz, kad aizgāju, viņa bija sasista. Visa seja. Acis bija aizpampušas. Kādas viņas kājas bija… Viņa vēl teica, ka nezinu, kāda ir viņas mugura, miesa.

Natālija vairākas reizes esot devusies prom no saimniecības, taču vīrs viņu vienmēr atradis un pārvedis atpakaļ, līdz kādā ziemā viņa pazudusi un vīrs nemaz neesot viņu meklējis.

Izmeklēšanas rezultātā Valsts policija noskaidroja, ka Aleksandrs sievu noslepkavojis. Likumsargi vīrieti apsūdzējuši līķa apgānīšanā. ”Viņš ir atcirtis rokas, atcirtis kājas un plītī viņu sadedzinājis,” zina stāstīt vīrieša kaimiņiene Vallija.

Jānis
Aleksandra paziņa

Teica, ka esot viņai nograuzis pēdas it kā viņai. Izvārījis un suni barojis. Sirdi esot izgrauzis un sadedzinājis, pelnus it kā turējis uz galda.

Vietējie mēļo, ka slepkava esot nogaršojis arī sievas miesu. Šādas runas toreiz gan oficiāli netika apstiprinātas. “Bez Tabu” zināms, ka slepkavam veikta psihiatriskā ekspertīze.