Metru dziļā bedre, pārveidota par “amerikāņu kalniņu”, dzen izmisumā Dreiliņu iedzīvotājus

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

10 komentāri
Metru dziļā bedre, pārveidota par “amerikāņu kalniņu”, dzen izmisumā Dreiliņu iedzīvotājus

Dreiliņu iedzīvotāji satraukti par savu drošību, jo ielas vidū izveidojusies gandrīz metru dziļa bedre un neviens nesteidzas to aizlāpīt.

Gandrīz metru dziļā bedre, kas izveidojās ielas vidū, nedēļu netika salabota.

Sintija
Dreiliņu iedzīvotāja

Pirms nedēļas uz galvenā ceļa iebruka asfalts, griežoties uz Dzilnas ielu 26. Par to esam ziņojuši atbildīgajām iestādēm, bet neviens nereaģē. Telefoniski atbildēja, ka esot informēti, bet nav pat atbraukuši un bedri norobežojuši. Mēs, iedzīvotāji, sameklējām ceļazīmes un paši vietu norobežojām. Bedres dziļums ir apmēram metrs. Turklāt blakus veidojas vēl viena bedre, līdz kuras sabrukšanai vairs nav daudz palicis. Vai jānotiek ir nelaimei, lai atbildīgie dienesti reaģētu?

Pēc iedzīvotāju izmisīgiem lūgumiem to aizlāpīt bedrē tika sabērti akmeņi un izveidots “amerikāņu kalniņš”, kura dēļ tik un tā nav iespējams izmantot brauktuvi.

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve skaidro, kāpēc bedre izveidojusies un kā plāno risināt problēmu?

Detalizētāka informācija  “Bez Tabu” video.

10 komentāri