“Mēs to elpojam!” Kaimiņi norāda: labdarības organizācija kurina telpas ar visu, kas pagadās

Rīgas Ziemeļu rajona Lēdurgas ielas iedzīvotāji ziņo par kaimiņos esošo labdarības organizāciju “Samāriešu fonds”. Jau apmēram divus gadus nodibinājums apdzīvo kādu pašvaldības īpašumu, un katru reizi, kad tiek sildītas tā telpas, apkārtējie kaimiņi spiesti sadzīvot ar milzīgu dūmu mākoni, kuru pavada neciešama deguma smaka. Iedzīvotājiem aizdomas, ka ēkas dūmvads netiek pienācīgi kopts un krāsns kurināta ar neatbilstošiem materiāliem.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Zane Kalina

    Zane Kalina

    Ja,bet,Ivar, diez vai tu būtu laimīgs,ja aiz tava loga būtu nepārtraukts sūdu mākonis. Zinu,ko runāju,man ir tāda pati kaimiņiene. Par zāli krāsnī dedzina. Un kāpēc maniem bērniem tas viss ir jākalpo? Tā ir inde. Ar sevi lai dara,ko grib,bet jādomā arī par citiem. Un par komentaru,ka Samariesi daudz laba dara. Nu ok- kādam labu dara , bet citam dzīvi bojā. Kaut kā neiet kopā šī atbalsta sistēma.
  • Ivars

    Ivars

    Cilvekiem vienkarshi nav ko dariit.Samarieshu fonds tik daudz palidz cilvekiem,ka vajadzeetu fondu atbalstiit,nevis zaakaat.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!