Komentāri
“Mēs, protams, nožēlojam, ka tā sanāca!” BKUS atbilde par mazā Emīla gadījumu

Bez Tabu jau ziņoja par kādas mammas piedzīvoto pēdējo dienu laikā saistībā ar Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu! Viņa izsmeļoši atstāstīja, kādēļ dēlu Emīlu vedusi tur pie ārsta un kādu atbildi saņēmusi!

Mammas situācijas aprakstu meklē šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu par situāciju informēja Bērnu klīniskās universitātes pārstāvjus un noskaidroja viņu viedokli šajā jautājumā! Lūk, viņu atbilde:

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca

Vēlamies pateikties māmiņai par situācijas izklāstu. Esam pārrunājuši ar ārstu komandu konkrēto situāciju un atzīstam, ka šis gadījums kalpo kā atgādinājums mums, ārstiem, cik ļoti svarīgi ir uzdot noteiktus jautājumus vecākiem un bērnam arī gadījumos, kad veselības traucējumi sākotnēji šķiet nelieli.

Pie mums, Bērnu slimnīcā, jo sevišķi šajās rudenīgajās dienās, pacienti, kuru sūdzības ir iesnas vai aizlikts deguns, veido lielāko daļu Neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļā.

Arī šis pacients ieradās ar līdzīgām sūdzībām, un ārstam komunikācijas laikā ar vecākiem un bērnu neradās aizdomas, ka būtu citas sūdzības, kuru rezultātā būtu nepieciešams izsaukt otorinolaringologu.

Ja sarunas laikā ārsts būtu uztvēris, ka bērnam ir sāpes, ārsta reakcija un nozīmētā terapija būtu bijusi atbilstoša situācijai.

Paldies speciālistam, kurš izmeklēja bērnu padziļināti, un rezultātā bērns saņēma vajadzīgo terapiju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl