“Mēs, protams, nožēlojam, ka tā sanāca!” BKUS atbilde par mazā Emīla gadījumu

1 komentārs
“Mēs, protams, nožēlojam, ka tā sanāca!” BKUS atbilde par mazā Emīla gadījumu

Bez Tabu jau ziņoja par kādas mammas piedzīvoto pēdējo dienu laikā saistībā ar Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu! Viņa izsmeļoši atstāstīja, kādēļ dēlu Emīlu vedusi tur pie ārsta un kādu atbildi saņēmusi!

Mammas situācijas aprakstu meklē šeit!

Bez Tabu par situāciju informēja Bērnu klīniskās universitātes pārstāvjus un noskaidroja viņu viedokli šajā jautājumā! Lūk, viņu atbilde:

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca

Vēlamies pateikties māmiņai par situācijas izklāstu. Esam pārrunājuši ar ārstu komandu konkrēto situāciju un atzīstam, ka šis gadījums kalpo kā atgādinājums mums, ārstiem, cik ļoti svarīgi ir uzdot noteiktus jautājumus vecākiem un bērnam arī gadījumos, kad veselības traucējumi sākotnēji šķiet nelieli.

Pie mums, Bērnu slimnīcā, jo sevišķi šajās rudenīgajās dienās, pacienti, kuru sūdzības ir iesnas vai aizlikts deguns, veido lielāko daļu Neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļā.

Arī šis pacients ieradās ar līdzīgām sūdzībām, un ārstam komunikācijas laikā ar vecākiem un bērnu neradās aizdomas, ka būtu citas sūdzības, kuru rezultātā būtu nepieciešams izsaukt otorinolaringologu.

Ja sarunas laikā ārsts būtu uztvēris, ka bērnam ir sāpes, ārsta reakcija un nozīmētā terapija būtu bijusi atbilstoša situācijai.

Paldies speciālistam, kurš izmeklēja bērnu padziļināti, un rezultātā bērns saņēma vajadzīgo terapiju.

1 komentārs