“Mēs nezinām, ko darīt ar tādu cilvēku!” Daudzstāvu nama iemītniekus Aconē dzen izmisumā kaimiņiene vācēja

Daudzstāvu namā netālu no termoelektrostacijas ražotnes Salaspils novadā dzīvo kāda sieviete ar visai traucējošu hobiju. Apkārtējie kaimiņi ir pikti par šo nodarbi.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Gandrīz pašvaldības policists

    Gandrīz pašvaldības policists

    Ko Jūs gribat? Kā Jums noformēts iesniegums Policijai. Sieviete vienkārši vēdina dzīvokli. Varbūt apkārt dzīvojošiem iedzīvotājiem ir pārlieku saasināta oža. Ja jau gaiss ir elpošanai derīgs, cilvēki kadrā elpo un neklepo - nepieciešama ekspertīze. Par izkārnījumiem tas taču ir daudzstāvu nams varbūt kāds specāli izmet savus izkārnījumus un saka ka tie ir trūcīgās sievietes kurai patīk kolekcionēt antikvariātu - vajag savākt visu iedzīvotāju izkārnījumus veikt analīzes kā arī uzstādīt videonovērošanu un iespējams pat nepieciešama pastāvīga policijas patruļa kamēr notiek nenoskaidrotas izcelsmes pretlikumības.
  • Likuma burta kalps Rūsiņš Zolis

    Likuma burta kalps Rūsiņš Zolis

    Kāpēc beztabu, kā vienmēr neķer likuma pārkāpējus un sižetā pārdevēju nenokaunināja par valsts valodas nezināšanu/ nelietošanu?!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!