“Mēs nevaram normāli nomazgāties!” Daudzdzīvokļu namā Cēsīs pamatīgas problēmas ar karsto ūdeni

Aiz skaistās ēkas fasādes Cēsīs, Valmieras ielā 23, ir samilzušas problēmas vairāku gadu garumā, kas ietekmē cilvēku sadzīvi.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • IVIS

  IVIS

  No sākuma vajadzētu skatīties kāda ir ienākošā temperatūra mājā (ja ap vai virs 70 grādiem, tad cauruļu aizkaļķošanās ir neizbēgama). Otrkārt , kad pēdējo reizi ir skalots karstā ūdens siltummainis (tas jāveic katru gadu, sliktākajā gadījumā reizi divos gados). Iespējams, ka siltummainis jau ir jāmaina (ap 1000 euro). Treškārt, kādā stāvoklī ir sūknis, kurš dzenā karsto ūdeni. Tas viss, protams, ja mājai ir savs siltummezgls.
 • votakta

  votakta

  Stāvot 10 minūtes ar šampūnu matos Sanita nevarēja iedomāties ka matus ir iespējams izskalot arī aukstā ūdenī?
 • JK

  JK

  Saules ielā ne tikai jātecina 10 minūtes, kamēr sāk tecēt silts (ne pavisam lētie skaitītājie griežas), bet ūdens kvalitāte ir tik drausmīga, ka liekas, ka sauļoties nemaz nevajag, jo rūsa pārklās visu, ūdens ir tik brūns, ka nezin, šķaida ar kafiju, viskiju, vai dubļiem. Cenas toties gan debesīs, dārgāk kā Rīgā. Zelta pilsēta.
 • Siltummīlis

  Siltummīlis

  Leona paegles 2b arī ir problēmas ar karsto ūdeni brīžiem tas ir jāgaida pat 15 minūtes. Santehniķis atbild-Jums slinkums tecinat?
 • Interesati

  Interesati

  Kapēc netiek ievietots individuāls boileris? Ja aukstais ūdens ir - tad problēma atrisināta. Nemaksā viņi tādas naudas - normāli nāk ap 100-200eur. Nedaudz lielāks rēķins par elektrību - bet nebūs jāraud, ka nav silts ūdens.
  • Piekrītu!

   Piekrītu!

   Ir daudzi lauku miestiņi, kuros, jau vairāk kā 20 gadus , vispār nav centralizēts karstais ūdens , un, sen jau , katrā dzīvoklī ir karstā ūdens boileris. Laukos , neviens nav nekāds biezais , bet nācās, par savu naudu ,pirkt un uzstādīt boileri, to tīrīt un vēl maksāt augstos elektrības rēķinus! Mums Jūsu - pilsētnieku problēmas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!