“Mēs neko nezinām!” Lūdzot padomu par koronavīrusu, poliklīnikas “atšuj” atlidojušos latviešus

Pašlaik Latvijā nav apstiprināts neviens saslimšanas gadījums ar jauno koronavīrusu. Atbildīgie dienesti nākuši klajā ar informāciju, ka Latvija ir gatava atbilstoši rīkoties, ja vīrusa klātbūtne tiktu konstatēta. Iespējams, atbildīgie dienesti ir gatavi sniegt visu nepieciešamo palīdzību, ja vīruss parādītos, bet raidījuma “Bez Tabu” saņemtās vēstules liecina, ka tautiešiem ārzemēs, kuri plāno atgriezties mājās, ir sarežģīti noskaidrot, vai ir jāveic kādi drošības pasākumi.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Rukis

  Rukis

  Man it ka Ar berniem Kads nopietni virus’s - 6 dienas jau 40temp...arstejam Kaut ko- sazin ko
 • Mumija
  +17 +17 0

  Mumija

  Ja parādās simptomi, ar troleibusu dodamies pie ģimenes ārsta, kur vēl varam sekmīgi aplipināt visus tur sadtaptos citu slimību sirdzējus. Ja pats izdzīvo, tad šamie gan drīzi kājas atžieps
 • Ozols

  Ozols

  Un kāpēc nekur netiek pieminēts tas, ka visi šie simptoni Latvijä jau slimniekiem ir Kopš decembra un dažās skoläs ir ļotī daudz slimu bērnu ar augstu temperatūru. Tikai šeit ğimenes ārsts saka ka tas ir parasts gripas paveida vīruss. Nu cerams ka tā. Tik prese par savu valsti klusē.
 • HA

  HA

  Visiem atlidojušajiem ir tūliņ pat jāiet tautās - jāvazājas pa lielveikaliem, tirgiem, tusiņiem un busiņiem, cenšoties uzklepot, uzšķaudīt un apgrābstīt pēc iespējas vairāk cilvēku.
  Galu galā būtu taču baigā škrobe, ja visu LV "atbildīgo dienestu" tik pamatīgā "gatavība" tā arī paliktu nepieprasīta! :D
 • Sabīne

  Sabīne

  Šobrīd visi tik saka - neceliet paniku! Bet tomēr atstrādāta sistēma, kā rīkoties ne tikai nestrādā, bet mediķu vidē pat nav. Izskatās, ka tas valsts galvenais infektologs/ virusologs tikai sniedz medijiem intervijas, kurā grab vienu un to pašu, bet informāciju saviem kolēģiem nemaz nedod. Ļoti daudz šķaudoši, klepojoši cilvēki atgriežas ne tikai no vietām, kur konstatēta saslimšana ar konkrēto vīrusu, bet pat no Ķīnas un neviens par viņiem neinteresējas, ne arī sūta kaut kur. Ģimenes ārsti rausta plecus un ņirdz, ka bailēm lielas acis. Stulbi cilvēki.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!