Mēnesis kopš restorānu “Vairāk saules” kratīšanas – īpašnieks Endijs Bērziņš: Sajūta, ka lietu grib pabāzt zem paklāja!

Aprit mēnesis kopš kriminālpolicijas kratīšanas restorānu tīklā “Vairāk saules”. Par notikušo vienaldzīgo nav – katram ir savs viedoklis un komentārs par notikušo. Lai gan varētu šķist, ka 30 dienu laikā situācija noklususi, raidījums “Bez Tabu” uzrunā restorāna dibinātāju un vadītāju Endiju Bērziņu, lai saprastu, kādi secinājumi aizvadītajā laikā gūti.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Netaisns deguns

  Netaisns deguns

  Pats esmu strādājis tur ne vienu gadu vien....Aplokšņu algas vienmēr, brutāli, jau no restorāna pirmajām dienām Ogrē. Kādi padsmit miljoni valstij zaudējums toč. Kur ņēma naudu, lai samaksātu 160 darbiniekiem algu droši vien no mammas pensijas, un viņas dzeramnaudas! :)
 • Didzis Aizupietis
  +11 +11 0

  Didzis Aizupietis

  Endijam un viņa komandai iesaku sākt rēķināt visas summas, ko uzņēmums ir pazaudējis, ieskaitot negūtos ienākumus no biznesa, lai iesniegtu pamatīgu prasību pret procesa virzītājiem un valsti par varas instrumentu noziedzīgu izmantošanu. Un vairākus tiešos izpildītājus un iesniegumu rakstītājus derētu vienkārši izputināt. Jo par cūcībām viņiem ir jāatbild. Kaut kad tam Latvijā valdošajam bardakam ir jābeidzas.
 • Jānis

  Jānis

  Piedaloties buvdarbos pirmajā ēstuvē ogrē visi maksajumi tika veikti uz rokas tas pats arī rīgā no laika gala jau tika drāzta valsts. Kur ir garantija kad tas nenotiek arī tagad
 • Labdaris Parlamentā

  Labdaris Parlamentā

  Nekāda pabāšana zem paklāja! Tagad tieši vajag prasīt kompensācijas no varoņiem, kuri uzvedās kā sociālismā esoši darboņi.
 • S

  S

  Konkurenti piestrādāja un rūpīgi, jo kratišanu laikā jau zināja par to, ka varēja sms apkārt sūtīt. Ka Rīgas kantori ir pērkami, ari poliči, tas nav jaunums, bet kārtējais pierādījums.
 • Es

  Es

  Cerams,ka nav saistīts ar Dziesmusvētku ēdināšanas pakalpojumiem,izskatījās -noņemsim no trases konkurentu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!