“Melošana liek justies kā izmantotam!” Kokapstrādes uzņēmuma darbinieks vaino vadību solītās algas neizmaksāšanā

Ieraugot brīvu metinātāja vakanci Gulbenes kokapstrādes uzņēmumā SIA “Diana”, Lizuma pagasta iedzīvotājs nolemj pieteikties darbā. Tomēr, uzsākot darbu un saņemot pirmo algu, bijis pārsteigts, ka tā esot daudz zemāka, nekā solīts.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Kkk

  Kkk

  Sia Diāna atkal topā priekšnieki tikai sola sākot ar lielo beidzot ar mazajiem ņirgājas nevis sakarīgi organizē darbus ziņu to kantori ļoti labi pelo acis skatoties
 • Hmm

  Hmm

  Žultiniekiem, kas ir apvainotie pa dzīvi, ieteiktu pašiem izveidot savu uzņēmumu un vismaz vienu gadu to noturēt veicot aktīvu samniecisko darbību.
 • Matemātika Klibā

  Matemātika Klibā

  Es vienīgā piefiksēju cik darbiniekas reāli izmaksāja??? 450eur par 2 pirmajām nedēļām. Tas ir pārbaudes laikā! Parādiet mūsdienās uzņēmumu( saeimu utml neskaitot), kurš par skaistām acīm(šeit-bārdu) maksā!
  Arī par metinātāja kvalifikāciju cien. žurnāliste noklusēja. Daudz nezināmo... Tiešām BezTabu ļoti virspusējs un nekorekts sižets.
 • vells no vaanes
 • :)

  :)

  Skarbi. Līgums ir līgums. Neko darīt, vajag lasīt, ko paraksti. Losis. Firma var vēl iesūdzēt par neslavas celšanu.
 • Fedja

  Fedja

  Nezinu kas un kā, bet tas bārdainais tips arī neizskatās balts un pūkains.
 • Garaž Aļo

  Garaž Aļo

  Uzņēmums maksā kā apsolīts, pats neizdarīji, tad vaino pats sevi. Pirms laba laika strādāju te. Smagi, bet salīdzinoši alga kaut cik pieņemama un regulāra. Uzņēmums ir liels un spēcīgs, tā ka jā - darba mehānismi. Ja gribi saņemt par atbildību un kvalifikāciju, tad mācies par menedžeri. Tauta ir slinka un grib uzstādīt savus noteikumus, saku kā cilvēks, kas nodarbina, gruti atrast cilveku, kas jau algu godam nopelna, kur nu izdarīgu, kas var uzraut prēmiju. Ir protams, bet tie jau paliek aizvien retāki...
  • to garaž Aļo

   to garaž Aļo

   Prieks pa tevi (izklausies no uzņēmuma vadības), bet ja metinātājam maksā sētnieka algu (2.70€/h), tas nav nopietni. Ārpus Gulbenes (jūsu uzņēmuma) tā solītā alga+ prēmija (5€/h) ir minimums ko saņem metinātājs. Interesanti cik par metināšanu jūsu uzņēmums paņem no klienta? Jo cik esmu metināšanas pakalpojumus izmantojis neviens bez 15-20€/h + materiāli nemaz neņemas metināt.
 • Viktors man in black

  Viktors man in black

  Ja indivīds "uzņēmējs" savu darbību spējīgs veikt tikai uz solītās algas nemaksāšanas un visādos veidos tikai izdomā kā nogriezt no darbinieka algas, tas nav uzņēmējs, bet klauns. Ja nav uzņēmēja talanta, ej mājās, dod vietu tam ,kurām tas ir. LV daudz šo "džipmenu". Tad stāsta TV raidījumos, ka liels bezdarbs un nav kas strādā, latvieši slinki,ka latvieši aizbrauc uz ārzemēm,u.tt. Bet paskatieties uz sevi, sāciet ar sevi "džipmeni", kā jūs izturaties pret saviem darbiniekiem, kādi ir darba apstākļi vai turat vīra goda vārdu attiecībā uz algu un sociālajām garantijām? Vai arī cilvēks, kuram tā pat kā jums ir sava dzīve, savā ģimene ir tikai "darba mehānisms" ,kuru var čakarēt, nemaksāt , nojāt un uzmest atkritumos?
  • Lacis

   Lacis

   Neuztraucies, nevienam vieta nav jādod, spējīgākie to paņems paši. Kāpēc interesējies tikai par to, vai uzņēmums ir godprātīgs pret darbinieku un pilda savas saistības, bet ne par to, vai darbinieks ir godprātīgs pret uzņēmēju un pilda saistības? Protams, ir uzņēmēji - uzmetēji, bet darbinieki arī liela daļa ir katastrofāli - bezatbildīgi, pilnīgi neieinteresēti darbā, domā tikai par to, kā mazāk izdarīt un nobumbulēt savu darba dienu, darba laikā nodarbojas ar blakuslietām, alkohols utt... Un jo mazāk dara, jo aktīvāk raud par to, ka kā maksā, tā strādā, ka visi uzņēmēji ir krāpnieki, ka par tādām algām neviens nestrādās utt... Nē, mīlīši, alga ir jānopelna nevis jāatsēž darba diena, sevi ir jāparāda nevis jācer, ka maksās tūkstošus par skaistām acīm, ir arī jāizrāda iniciatīva un reizēm jāpanāk arī pretī uzņēmumam, nevis tikai jāgaida, kad dos prēmiju par tiešo darba pienākumu veikšanu...
 • kaimiņš
 • hhh

  hhh

  Cienījamie uzņēmēji visā godībā... un tādi vēl nodokļus prasa samazināt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!