“Meitai vienkārši palūdza izkāpt no autobusa…” Aizbildinoties ar karšu termināla nedarbošanos, autobusa šoferis Balvos atsakās reisā uzņemt pusaudzi

Diāna Urbāne

Autors: Diāna Urbāne

37 komentāri

Pirmajā novembra rītā latgalietes Ženijas meita devās uz Balviem pēc otrās vakcīnas potes. Pēc saņemtās devas meitene steidzās uz autoostu, lai sēstos autobusā uz mājām Puderovas ciemā. Tomēr cerētais laiskais brauciens izvērties satraukuma pilns.

Meitene vēlējusies par autobusa biļeti norēķināties ar bankas karti, taču divas reizes mēģinot, darījums nav izdevies.

Ženija
pārsteigta par šofera vienaldzību

Meitai vienkārši palūdza izkāpt no autobusa. Viņa man zvanīja un teica, ka varu nebraukt pakaļ, jo ar šo autobusu neaizbrauks uz mājām.

Māte palūdza telefonu iedot šoferim, lai sarunātu, ka sagaidīs bērnu Dricānu pieturā un naudu par biļeti atdos. Taču vīrietis iespītējies un bijis kategoriski pret šādu variantu.

Ženija
pārsteigta par šofera vienaldzību

Aizbraucu meiteni sagaidīt pieturā, lai aprunātos arī ar šoferi. Viņš pateica, ka 15 gadi tas jau vairs nav bērns! Bet bērni visu laiku mātei ir bērni! Šoferis bija ļoti nelaipns, agresīvi noskaņots, turklāt pūta man sejā cigarešu dūmus. Vīrietis vēl pateica, ka mana meita varēja aizskriet uz Balvu autoostu un noņemt naudu, bet tur taču nav SEB bankas bankomāts!

Jauniete veiksmīgi nokļuva mājās tikai tāpēc, ka autoostā uzradās kāds jauns puisis, kurš nesavtīgi iedeva piecus eiro biļetei. Tomēr Ženija ir gaužām bēdīga par šofera necilvēcisko rīcību.

Meitene vēlējās tikt mājās ar Valmiera – Rēzekne reisu. Valmieras pārvadātāja pārstāve par situāciju ir informēta, taču diemžēl pasažieri neuzņēma baidoties saņemt sodu pārvadājot bezbiļetnieku.

Anda Liepiņa
“VTU Valmiera” pārvadājumu daļas vadītāja

Šoferis bez biļetes nevar pārvadāt. Tāda varianta sabiedriskajā transportā nav. Ir taču stingras kontroles, mēs nevaram bez attiecīgā braukšanas dokumenta pārvadāt pasažierus. Mums mājas lapā ir rakstīs, ka sabiedriskajā transportā posta termināļu sakari ir diezgan atkarīgi no zonas un var vietām nedarboties.

Autotransporta direkcija noskaidroja, ka tik tiešām konkrētajā dienā “Swedbank” bija izplatījusi paziņojumu, ka ir traucēti starpbanku maksājumi. Konkrētajam pārvadātājam norēķinu pakalpojumus nodrošina tieši šī banka.

Autoransporta direkcija iesaka šādos gadījumos paņemt līdzi kabatā kādu kapeiciņu. Savukārt mēs novēlam šoferīšiem neaizmirst par empātiju un cilvēcību.

37 komentāri

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"XS" sērija uz izķeršanu! Autovadītāji noskaitušies, CSDD sistēmā netiekot pie īpašām numurzīmēm; daudzas tiek spekulantiem

"Vispirms esmu sieviete, tikai pēc tam politiķe!" Ramona Petraviča par erotisko fotosesiju un ažiotāžu

Rīdzinieci medī parādu piedzinēji, pieprasot atmaksāt aizdomīgu parādu

"Viņš ēda manu Rosalindu nost!" Mārupē iedzīvotājiem un viņu mīluļiem uzbrūk agresīvs suns

"Troksnis bija tāds, ka visa māja drebēja!" Zasulauka iedzīvotājus neviens nebrīdina par skaļajiem nakts darbiem

"Nesaprotu, kā meitenes to dara!" Viktors Buntovskis "X Faktorā" nav pieradis pie grima

“Maxima” kliente: Mani nekonsultēja, jo runāju latviešu valodā

Jelgavas dome ierobežo stāvēšanu pieprasītā stāvlaukumā

"Ir vajadzīgas bērnu nāves?" Krustojumā Āgenskalnā gājēju pāreju nesteidzas ierīkot!

"Pilnīgs "bardaks"!" Latviete Norvēģijā kritizē dzimtenes pasta darbību

"Attiecībās ir jārunā!" Skaļas ovācijas un patiesi komentāri komēdijas "Tabu" pirmizrādē!

Eksperiments: vakcīnskeptiķi akli izplata viltus profilā ievietotu “pasaku”