Maskavas priekšpilsētas iedzīvotāji ziņo par netīrām informatīvajām norādēm! Kam tās jānotīra?

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

2 komentāri

Vairākās Latvijas pilsētās izvietoti objektu norādījuma stabi, palīdzot cilvēkiem orientēties pilsētā un ātrāk atrast sev vēlamo galamērķi. Tomēr ne visi no tiem ir darba kārtībā.

“Trīs gadus braucu ar 7. tramvaju garām Balvu ielas pieturai. Uz norādījuma staba vairs neko nevar salasīt! Vai kādam nevajadzētu to notīrīt?” raidījumam “Bez Tabu” vaicā rīdziniece Vēsma.

Maskavas forštatē dzīvojošie un strādājošie, ieraugot norādes, apmulst – tās esot tik netīras, ka pat pamanīt grūti. Paši gan ar problēmām atrast kādu konkrētu vietu neesot saskārušies, taču tos, kuri rajonā neorientējas, – neapskauž.

“Viņiem jāskatās adrese telefonā vai jālūdz palīdzība citiem,” iesaka satiktie iedzīvotāji, kuri piebilst, ka vēlētos, lai zīmes kāds notīrītu un tās spētu pienācīgi kalpot.

Pēc “Bez Tabu” intereses situācija  ir mainījusies – par Maskavas forštates labiekārtošanu un uzturēšanu atbildīga Rīgas Austrumu izpilddirekcija – uz interviju ar iestādes pārstāvi raidījums “Bez Tabu” satiekas nākamajā dienā, un skats uz norādēm paveras pavisam cits.

“Šeit ir ļoti skaistas liepas un, protams, liepām ziedot, ir putekšņi, kas ļoti biezā kārtā birst uz šī staba,” informē Rīgas domes pārstāve Aija Briede.

Cilvēki par netīrajiem stabiem ziņojuši jau 28. septembrī, taču reāla darbība nesekojusi, jo primāri tiekot strādāts pie to objektu sakārtošanas, kuri ir avārijas stāvoklī vai bojāti. Taču jebkurā gadījumā, Rīgas domes pārstāve aicina ziņot par jebkuru objektu, kurš būtu jāsakārto, lai to iekļautu darāmo darbu sarakstā.

Foto