Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

5 komentāri

Bez Tabu Sūdzību dēlī saņēmām ziņu no rīdzinieka Gunāra, kurš ir uztraucies par savu un apkārt esošo cilvēku drošību. Uz Gunāra dzīvesvietas krīt papele, kura atrodas uz citam cilvēkam piederošas zemes.

Vīrietis ar papeles problēmu cīnās jau mēneša garumā – sazinājies ar apsaimniekotāju, zemes īpašnieku, glābšanas dienestu, taču nekā, papele vēl aizvien ir kritiskā stāvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Nesen pie koka pamanīju sievieti, piegāju pie viņas un vaicāju, ko viņa šeit dara. Viņa man atbildēja, ka esot no inspekcijas un apsekojot situāciju. Tomēr uz jautājumu, kad tad koks tiks nozāģēts, atbildes nebija.”

Rodas jautājums – kas tad īsti par šo situāciju ir atbildīgs?

Rīgas domes Mājokļa un vides departamenta pārstāve Inga Ivanova informē, ka Rīgas domes saistošie noteikumi, kas regulē teritoriju uzturēšanu un apstādījumu uzturēšanu, nosaka, ka apstādījumu uzturēšana ir katra konkrētā zemes gabala īpašnieka pienākums.

“Apstādījumu uzturēšana ietver bīstamu koku nozāģēšanu, par kuru ir jārūpējas zemes īpašniekam. Gadījumos, kad noteikumi netiek ievēroti, par to ir jāinformē Rīgas domes administratīvā inspekcija.”

Bez Tabu komanda dodas uz skatītāja Gunāra norādīto adresi, lai pārliecinātos par to, ka koki tiešām ir bīstami. Taču sagaida pārsteigums – zemes īpašnieks ir izpildījis noteiktās prasības, un koks ir nocirsts!

Jāpiebilst, ka gadījumos, kad zemes īpašnieki neievēro Ministru kabineta saistošos noteikumus, administratīvajai inspekcijai ir tiesības par, šajā gadījumā, koku nezāģēšana, uzlikt sodu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl