Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

5 komentāri

Bez Tabu Sūdzību dēlī saņēmām ziņu no rīdzinieka Gunāra, kurš ir uztraucies par savu un apkārt esošo cilvēku drošību. Uz Gunāra dzīvesvietas krīt papele, kura atrodas uz citam cilvēkam piederošas zemes.

Vīrietis ar papeles problēmu cīnās jau mēneša garumā – sazinājies ar apsaimniekotāju, zemes īpašnieku, glābšanas dienestu, taču nekā, papele vēl aizvien ir kritiskā stāvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Nesen pie koka pamanīju sievieti, piegāju pie viņas un vaicāju, ko viņa šeit dara. Viņa man atbildēja, ka esot no inspekcijas un apsekojot situāciju. Tomēr uz jautājumu, kad tad koks tiks nozāģēts, atbildes nebija.”

Rodas jautājums – kas tad īsti par šo situāciju ir atbildīgs?

Rīgas domes Mājokļa un vides departamenta pārstāve Inga Ivanova informē, ka Rīgas domes saistošie noteikumi, kas regulē teritoriju uzturēšanu un apstādījumu uzturēšanu, nosaka, ka apstādījumu uzturēšana ir katra konkrētā zemes gabala īpašnieka pienākums.

“Apstādījumu uzturēšana ietver bīstamu koku nozāģēšanu, par kuru ir jārūpējas zemes īpašniekam. Gadījumos, kad noteikumi netiek ievēroti, par to ir jāinformē Rīgas domes administratīvā inspekcija.”

Bez Tabu komanda dodas uz skatītāja Gunāra norādīto adresi, lai pārliecinātos par to, ka koki tiešām ir bīstami. Taču sagaida pārsteigums – zemes īpašnieks ir izpildījis noteiktās prasības, un koks ir nocirsts!

Jāpiebilst, ka gadījumos, kad zemes īpašnieki neievēro Ministru kabineta saistošos noteikumus, administratīvajai inspekcijai ir tiesības par, šajā gadījumā, koku nezāģēšana, uzlikt sodu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl