“Man vairs nekā nav!” Dzīvokļa īpašnieks izmet uz ielas sievieti ar bērniem un neatdod viņu mantas

Ne dokumentu, ne bērnu mantas, kuras vajadzīgas skolas gaitām, ne mēbeles, kuras pirktas par savu naudu. Neapskaužama situācija, kad Rīgā, Grīvas ielas 25 nama 36 dzīvokļa īpašnieks, neko nepaskaidrojot, uz ielas izmet īrnieci ar bērniem.

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • Ilva Sporne

  Ilva Sporne

  Es arkartigi ceru, ka to fruktu panems pec pilnas programmas, lai vairs prata nenak izgudrot savus likumus. Un sakt svesa valsti savas izdaribas. Cietusajai iesaku ari VID uzrakstit iesniegumu. Jo man ari bija viena iziretaja sitada te. Kura bija aizturejusi cita cilveku mantas. Man pie uzteiksanas paprasija, lai zeltu vai kazoku dodu kila. Bet vinai bija pedeja menesa nauda iemaksata. Gribeja vel kaut ko izkrapt. Un, starpcitu, ari ludza, ja ierodas ViD, lai sakam, ka esam radi?
 • Janis Rieksting

  Janis Rieksting

  A kur bija problēma uzreiz zvanīt un saukt policiju, tātad visu nestāsta, godīgam cilvēkam policijas nav jābaidās, savukārt tas grauzdiņš kā viņu tur sauc apdirstos kad atbrauktu onkas formās un ieziepētu dupsi kopā ar vidu pa pilnu programmu! Jārīkojas uzreiz nevis jāvelk garumā!
 • Juris Kalnietis

  Juris Kalnietis

  Tam ipasniekam zobus isist.es kaiminu vieta ka redzetu ta pizdi dotu par tadu variantu.kroplis ists meslis
 • Spooky
 • pats

  pats

  Reģistrējis vai nereģistrējis , bet ja tai aitai nav rakstisku pierādījumu , Tad nav ko blēt !!! Ja īrējiet dzīvokli , tad vispirms nomainiet atslēgas , lai dzīvokļa īpašnieks nevar Jūs apzagt , tad ja neesat mājā ! Nomainīt ārdurvju atslēgu īpašnieks nevar aizliegt !Ja nevariet vienoties tad nevajg īrēt aizdomīgus dzīvokļus !
 • Daina

  Daina

  Mani ar dēlu tieši tāpat izspieda no dzīvokļa un visas mantas piesavinājās. Policija uzskata kā te nav noziedzīgās darbības ja dzīvokļa īpašnieks bez tiesas spriedumu ielaužas tavā dzīvojamā platībā un piesavinās tavas mantas. Civilajā tiesā mums jāuzrāda kvītis par maksājumiem bet viņas palika dzīvoklī un tur dzīvo saimnieka meita. Secinājums ir kā pret mums notika noziedzīgā darbība bet ne policijā ne tiesā tā neuzskata.
 • bbbb
 • Eriks
 • Jana Valančauska

  Jana Valančauska

  Es apbrīnoju, cik cilvēki ir stulbi. Piemēram nākošā īrniece. Viņa mierīgi nopērk iepriekšējo īrnieku mantas....mierīgi uztver visu šo situāciju, tikai lai pēc tam neraud, ka ir nākošā cietusī uz ielas.
  Un otrkārt. Kad beidzot cilvēki sāks īrēt un izīrēt ar LĪGUMIEM....ne pašu bet notāra, juristu apstiprinātiem. Nevar uzticēties tuvākiem draugiem, ļoti bieži dzirdēts ,ka pat radi un tuvākie draugi uzmet..., šeit tic kaut kādam Ahmedam...!
 • Juris Kante

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!