“Lūdzu policijai būt cilvēcīgiem!” Ar bērnu ratiņkrēslā Jūrmalas caurlaižu sistēmas slazdā: bezmaksas reģistrācija “beigta”, naktī jātriecas uz iecirkni

Ģimene ar bērnu invalīdu, sēdošu ratiņkrēslā, apmeklēja Jūrmalu. Ja pavada cilvēku ar invaliditāti, nav jāmaksā par iebraukšanu kūrortpilsētā, bet kārtība paredz, ka dati par šo personu un transportlīdzekli, ar ko pārvadā personu ar invaliditāti, jāievada pašvaldības uzturētā interneta vietnē. Vietne ilgstoši bija izgājusi no ierindas, ģimene piedzīvoja ļoti nepatīkamu situāciju: tā kā interneta vietne nedarbojās, lai nebūtu jāmaksā sods, pašvaldības policija ieteica ģimenei, tostarp bērnam ratiņkrēslā, pirms pusnakts doties no Rīgas uz policijas iecirkni Jūrmalā manuālai datu ievadei.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • !!!

  !!!

  Var taču pamainīt noteikumus, auto, kas pārvadā invalīdus (ir auto apliecība), taču ir CSDD reğistrā! Policisti nsv vainīgi, viņiem arī tas ir papildus darbs, kas jāpilda saskaņā ar noteikumiem. Noteikumi jāmaina!
 • ???

  ???

  Varbūt kāds Jūrmalas domes deputāts (vai vairāki) uzņemsies izmainīt noteikumus tă, lai cilvēki ar invaliditāti netiktu regulāri apgrūtināti un pazemoti? Ne jau policija vainīga, jo viņiem noteikumi jāievēro, bet tie, kas noteikumus nemaina.
 • Olafs
 • Jppp

  Jppp

  Melo kā velns, kāpēc nepalaida ierakst kur tiek likts braukt atpakaļ uz Jūrmalu ,tāda nav?Toties to, ka viņam tika nosaukts e-pasts, kur viņš var rakstīt sūdzību nav ierakstā palaists. Un starp citu, kurā likumā ir noteikts, ka policijas funkcija ir reģistrēt invalīdus, kas iebrauc pilsētā. Es to jefiņu saprotu, man arī būtu dusmas, bet nevajag melot un vainot policiju.
 • Māris

  Māris

  NOST AR JŪRMALAS DOMI, NOST AR JŪRMALAS PAŠVALDĪBAS POLICIJU UN TĀS PRIEKŠNIEKU!Tāda cūcība No Jūrmalas domes puses un Jūrmalas pašvaldības policijas puses ir nepieņemama,Cilvēkus ar invaliditāti ir jaciena it sevišķi bērnus invalīdus un sirmjgalvjus, šie korumpētie ļautiņi kuri dzīvo uz pensionāru un invalīdu rēķina, nav spējuši aizdomāties, ka dzīvē tas var notikt arī ar viņiem pašiem!Krievu laikos par tadiem izgājieniem sūtīja uz Sibīriju pie baltajiem lāčiem, vai uz māla raktuvēm galējos ziemeļu punktos, vai arī šāva nost, es būtu par to lai šadi ļautiņi paši kļūtu par invalīdiem, tad viņi saprastu kas ir cilvēks ar invaliditāti!
  Mūsu Valsts jau tā ir birokrātiska kļuvusi dēļ šādiem korumpetiem ierēdņiem,drīz kļūs arī par diktaktorisku valsti, vai vēl ļaunāk valsti pārņems tādi,ka Jūrmalas domes un Jūrmalas Pašvaldības policijas amatpersonas,tādus vellus pašus vajadzētu tupināt aiz restēm, sazagušies naudu tad nu dzīvo uz citu cilvēku kakla, par cilvēka ar invaliditāti labklājību nedomā visādus murgainus attaisnojumus izdomā, lai tikai izvairitos no atbildības!Viņi nav padomajuši, ka ir tadi paši cilvēki, kā mēs visi citi!Tādus cilvēkus vizdegunīgus vajadzētu atlaist ar pantu un tādu Jūrmalas iebraukšanas sistēmu iznīcināt, šeit vajadzētu iejaukties atbildīgajām ministrijām un atlais Jūrmalas domi un tās pašvaldības policiju piedevām!
 • M....

  M....

  Kam kustināt resnās dirsas un iet uz pirmo stāvu pārliecināties ka tiešām tur invalīds,ja var pateikt-nes augšā. Ceru ka šiem "gudrīšiem"nevajadzēs ikdienā pašiem saskarties ar invalīdiem,kur pretīm būs tādi paši rupji tēvaiņi un teiks-par pierādījumu ka tu pavadi invalīdu,stiep šurp. Laikam manas pelēkās šūnas,ko sauc par smadzenēm,tādus nekad nesapratīs,kaut gan esmu saskārusies ar tumsonību no "gudro"puses.
 • Es
 • Iveta

  Iveta

  Esmu 3.grupas invalīde ar kustību traucéjumiem...Jūrmalai parádá 100eiro. INVALÌDIEM policijá jápiesakás...jo péc sacìtá visi ir bléži un krápnieki...
 • Māra Kirkopa

  Māra Kirkopa

  Jūrmalas policisti pārskatījušies sižetus par to kas notiek ASV un arī grib kādus " varoņdarbus" paveikt🤣
 • Ha -Ha
  0 -10 -10

  Ha -Ha

  Īstenībā bija tā, iebrauca aizmirsa samaksāt, tad atcerējās var tak uzkarināt makaronus - vedu tak personu par kura vešanu caurlaidi nevajag. Tomēr izrādās vairs nevar elektroniski piereģistrēt braucienu, jo ir par vēlu. Jautājums, kāpēc neveica reģistrāciju pirms brauciena vai brauciena laikā. Atbilde - Nebija nekādas personas uz kā pamata varētu saņemt atvieglojumu. Ha -ha.
  • Boa

   Boa

   Varbūt tomēr iemācies lasīt,- sistēma nestrādāja gandrīz mēnesi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!