Ludzā nopirkt “kandžu”, turklāt labu, pat rīdziniekam ir vien dažu minūšu jautājums!

0 Komentāru
Ludzā nopirkt “kandžu”, turklāt labu, pat rīdziniekam ir vien dažu minūšu jautājums!

Raidījums Bez Tabu ieradies Ludzā – senā pilsētā Latgalē gleznainā apvidū – Lielā Ludzas ezera krastā. Diemžēl šoreiz uz Ludzu vilina ne tās izslavētais skaistums, bet pilsētas ne tā patīkamākā slava – vietējie izceļas ar alkohola reibuma rekordiem.

Proti, maijā uz ielas policija aizturējusi vīrieti teju 6 promiļu reibumā, bet pie auto stūres – ar gandrīz 4 promilēm.

Vietējā policijā saka, – ir redzēti pat cilvēki, kuri ir 7 promiļu reibumā, bet dažiem 5 promiles ir ikdiena – tie ir alkohola atkarīgie, kas skaidrā nav bijuši pat gadiem.

Bez Tabu dodas “lauka pētījumā” – cik tad vienkārši svešiniekiem šajā pilsētā ir iegādāties “kandžu”? Bez Tabu korespondents Roberts Blass dodas pie kāda pulciņa vīriešu, kas gozējas ielas malā saulītē un pavaicā – ceļojot pa Latgali, gribētu nobaudīt vietējo “kandžu”. Puiši ir izpalīdzīgi un sniedz orientierus, kur to var izdarīt. Taču norādes laikam nav precīzas – norādītajā vietā neko neatrod.

Taču pēc brīža “laime pati ielec rokās” – Bez Tabu satiek kādu vīrieti, kurš arī tikpat izpalīdzīgi pat piedāvā nopirkt “kandžu”. Turpat arī nogaršo un saka – par šo viņš varot galvot – manta ir laba!

Foto

Skaties video!

0 Komentāru