Līvānu graustu tracis: domnieki saudzē Saeimas eksdeputātu Klaužu, grausta “kauna traipa” īpašnieku

Gadiem ilgi bijušajam Saeimas deputātam Jānim Klaužam, līvānietim, piederošs milzu grausts, atrodoties centrālajā Rīgas ielā, ir Līvānu kauna traips, gandē pilsētas  ainavu, nenorobežots vilina karstgalvjus tajā uz bīstamām izklaidēm un uzdzīvi un pievelk atkritumu izgāzējus. Pašvaldība, kura savulaik Klaužam piešķīra Līvānu Goda pilsoņa apbalvojumu, kā uzskata iedzīvotāji, ilgstoši bijusi pārāk maiga – nav vērsusies pret Klaužu ar soda sankcijām par īpašuma nesakārtošanu.

Atpakaļ uz rakstu

28 komentāri

 • Klans

  Klans

  Paskatieties kaut vai kas ir abu Rudzātu skolu direktori- Vaivoda radinieki. Vai kas ir Līvānu kultūras centra direktore. Vai pašā domē. Vieni radi.
 • )

  )

  Kraukle sakot "esot mēģinājusi ar Klaužu runāt"))) Tas kā jāsaprot? Ka Klaužam dzirdes problēmas pa laikam vai Krauklei runas problēmas pa laikam? Kā saprast " mēģināt runāt "? Tas ta kā jānoķer tā minūte kad Klaužs vispār ar kādu runā bet nedzird?))) Tas viss ir liela komēdijas spēlēšana no abām pusēm.
 • Valentīna

  Valentīna

  Gadiem sēž domē un nevar nekādi nodefinēt kas ir "graustos", varbūt negrib to darīt? Un ko pārējie domes deputāti- arī neredz tos graustus? Viņu tur krietns bariņš sanāk. Jeb negrib neviens nekā redzēt.
 • Jocīgi

  Jocīgi

  Cilvēki feisbuka tā pateicas domei par katru izpušķotu egli it kā domnieki to darītu no savas kabatas. Tas viss ir par livānu iedzīvotāju naudu taisīts. Domnieks tur tik parakstu uzliek un algu saņem. Algu, kuru livānu mājas lapā vairs neatrast viņu algas. Tas laikam lai nešokētu līvāniešus)))
 • Ldzks

  Ldzks

  Tur jau viens tas stāsts ar Vilcānu, bijušo līvānu komunālās saimniecības priekšnieku ir ko vērts, cilvēks bez konkursa pa lēto norakstījis kaut kādus komunālajai saimniecībai piederošos traktorus kurus pats arī atpircis. Riktīga krāpnieciska shēma. Bet par cik Vaivoda radinieks tad aprobežojās ar vienkāršu atlaišanu.
 • LĪVONIETIS

  LĪVONIETIS

  Tak papētat ar pašvaldības iepirkumus, kādas firmas uzvar, un kāda saistība ar Klaužu, tad sapratīs kāpēc neaiztiek...
 • Līvānu viesis

  Līvānu viesis

  Līvānos iebraucējs nekad netiks pie darba, ja nav sakaru .Te blats un pazīšanās ir pirmajā vietā. Arī skolā jauno skolotāju pulkā paņem
  " da jeb ko" zūd agrākais uzskats, ka skolotājs ir paraugs.Te neņem drosmīgus un tādus,kuri saka ko domā .Vārda brīvība un gudrība šeit neder,te der blats un klusēšana.
  • Līvāniete

   Līvāniete

   Pilnīgi trāpīts 10niekā! Līvānos ir tā saucamie"ģimenes uzņēmumi", kur strādā visu paaudžu ģimenes. Iekšā netiksi ja neesi radinieks un pat ja paveiksies tikt, ātri izēdīs un atstās kā ubagu!
 • Jautājums

  Jautājums

  Kāpēc Līvānu mājas lapā vairs neeksistē sadaļa kādas un cik lielas algas domnieki saņem? Kāpēc to sadaļu izdzēsa ārā? Vai mums nav tiesības vairs to zināt?
 • Līvāniete

  Līvāniete

  Līvānu dome ir tik ļoti apaugusi ar " speciālistiem", un ik pa laikam tiek izsludināta brīva vakance vēl kādam darbiniekam, un tas lielais liekēžu bars ir uz 7 tūkstošiem iedzīvotāju pilsētā un nepilniem 12 tūkstošiem novadā.
  • Līvānietis

   Līvānietis

   Vakances tiek izsludinātas, tas pēc likuma paredzēts, tik tur paņems tāpat kādu radu nevis kurš tiešām to amatu būtu pelnījis. Tāds patoss un cirks priekš tautas.
 • Līvāniete

  Līvāniete

  Ko tur darīt, ja jau visi drīz izmirs. Lāčiem jau žogus netaisīs un logus neklapēs ciet 😁 Bet vispār bēdīgi, drīz jaunas mājas pievienosies jau esošajām stroikām, ekspluatācijas termiņi beidzas. Bēdīgi, ka cilvēki, kam vajadzētu pat to domāt, runā tādas frāzes.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!