Liepājniekus šokē autobusa šofera atzīšanās: darba laikā alkoholu lietoju regulāri!

9 komentāri
Liepājniekus šokē autobusa šofera atzīšanās: darba laikā alkoholu lietoju regulāri!
Foto: ekrānuzņēmums

Liepājā patiešām plašu rezonansi iedzīvotāju vidū raisījis nesenais ceļu satiksmes negadījums, kad autobusa vadītājs, vadot transportlīdzekli dzērumā, notriecis sirmgalvi, taču eļļu ugunī šim notikumam klāt pielējusi kāda šofera atzīšanās interneta komentāros!

Portālā liepajniekiem.lv publicēts plašs minētā ceļu satiksmes negadījuma izklāsts. Tajā minēts, ka notriektajai gājējai bija 92 gadi, un ielas braucamo daļu kundze šķērsojusi gājējiem neatļautā vietā. Patiešām vēlāk noskaidrots, ka autobusa vadītāja izelpā konstatēta alkohola klātbūtne. Turklāt gandrīz divas promiles!

Liepājas autobusu parks valdes priekšsēdētājs L. Krongorns paudis nožēlu un atvainojies pasažieriem par notikušo.

Taču Bez Tabu skatītājs norāda uz kādu pārdrošu cita autobusa vadītāja atzīšanos rakstam klāt pievienotajos komentāros:

Pats strādāju AP par autobusa šoferi vairāk nekā 20 gadus. Darba laikā alkoholu lietoju regulāri, protams, mazās devās, kādu 0,5 l pa visu maiņu. Nu, un kas? Tā visi dara. Labi palīdz pret stresu.

Protams, par interneta komentāru autentiskumu un to satura patiesumu pārliecināties ir gandrīz neiespējami, taču šāda bravūra ne pa jokam satraukusi liepājniekus. Kāda cita liepājniece, kura vēlējusies palikt anonīma, Bez Tabu raksta:

Autobusa vadītāji Liepājā vispār brauc nedroši. Strauja gāzēšana un bremzēšana. Dažs mēdz rakstīt SMS brauciena laikā. Runāšana pa telefonu. Ar sabiedrisko transportu Liepājā pārvietojas arī mani bērni. Rodas jautājums, cik drošs ir Liepājas sabiedriskais transports? Vai nevajadzētu veidot reidus?

Jāatzīst, ka arī raidījuma Bez Tabu ieraksti ar slēpto kameru un vairāki sižeti par Liepājas autobusu vadītāju attieksmi, pildot savus darba pienākumus, nav liecinājuši par augstu darba kultūru. Patiešām satraucoša aina atklājās Bez Tabu video stāstā par to, kā autobusa vadītāji klaji ignorē vecākus ar bērnu ratiem!

Foto

Video

Piedāvājam noskatīties nerediģētas Bez Tabu korespondenta sarunas ar šoferiem, kuri bezatbildīgi nepilda darba pienākumus.

Slēptas kameras materiāli ar šoferi Nr.1

Slēptas kameras materiāli ar šoferi Nr.2

9 komentāri