1 komentārs

Nerēķinoties ar citiem, kāda Liepājas nama iemītnieki pieprasa nozāģēt galotni skaistai liepai. Rezultāts – ne pārāk skaists…

Liepājas daudzdzīvokļu namu iemītnieki ir sašutuši – liela, skaista liepa, kas ir pilsētas simbols, gaišā dienas laikā palikusi bez galotnes. Izrādās, ka iemesls tam ir pavisam vienkāršs – apakšējo stāvu iedzīvotāji sūdzējušies par to, ka koks aizēno pagalmu, tāpēc saukuši palīgā speciālistu, kas to apzāģē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņi apgalvo, ka atļauja ir saskaņota ar Liepājas pašvaldību, bet kokkopim par padarīto darbu ir jāsamaksā vēl 50 no visas mājas iedzīvotāju naudas uzkrājumiem. Bez Tabu uzrunāja vietējās pašvaldības pārstāvjus, kuri apstiprina, ka atļauja ir izsniegta koku vainagu veidošanā, kas būtībā neļauj zāģēt koka galotni.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Vaironds
    0 0 0

    Vaironds

    Skumji, bet fakts, tā vietā lai izglītotu cilvēkus, un atskaņotu profesionāla arborista paskaidrojumu kas konkrēti šīm kokam tika darīts un kāpēc (paskaidrojumi tika sniegti telefonsarunā no kuras tika izgriezts un atskaņots viens teikums), uztaisīja melīgu sižetu. Žēl gan, jo darbs tika padarīts godam, lai pēc iespējas ilgāk šīs koks priecētu visus mājas iedzīvotājus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl