Liepājas pludmalē ar nazi smagi sadurts jaunietis, bet uzbrucējs joprojām staigā nesodīts. Ģimene sašutusi

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

60 komentāri

Liepājas jaunieši atpūtušies jūras krastā. Tostarp Andra meita un znots, un neviens pat nespējis iedomāties, ka vienam liepājniekam, divu pavisam mazu bērnu tēvam, atpūta beigsies par mata tiesu no nāves. 

Kā gadījies, kā ne, radušās domstarpības starp divu kompāniju jauniešiem. Kad licies, ka konflikts vairs nepieņemas spēkā un tas pat atrisinājies, jaunieši sadalījušies pa grupām un devušies mājās, taču izrādījies, ka viss turpinās.

Ceļā uz mājām Andra znotam ar nazi uzbrucis iepriekš sodīts vīrietis, kuru uzaicinājusi kompānija, ar kuru izcēlies strīds.

Uzbrucējam bijis nazis ar vairāk kā divdesmit centimetru garu asmeni, ar kuru no aizmugures iedūris Andra znotam kaklā. Paveicies, ka znots palicis dzīvs. Ja dūriens būtu kaut par vienu centimetru dziļāks, iznākums varēja būt letāls.

Cietušā  ģimene sašutusi, ka uzbrucējs  joprojām nav aizturēts, lai gan kopš šaušalīgā notikuma aizsteidzies jau mēnesis un esot zināms uzbrucēja  vārds,  uzvārds, automašīnas numurs un modelis, ar kuru pārvietojas.

Andris noskaidrojis ka uzbrucējs tagad esot meklēšanā, bet esot mulsinoši, kāpēc pēc uzbrukuma viņš vēl varējis mierīgi pārvietoties pa Liepāju un nav aizturēts.

Valsts policijas pārstāve Signe Šteinberga skaidro, ka ir uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Atzīst, ka aizdomās turētais joprojām ir brīvībā. Kālab nav aizturējuši uzreiz pēc uzbrukumu, acīmredzot esot bijuši iemesli.

Andris un viņa ģimene uzskata, ka jāpublisko uzbrucēja vārds un fotogrāfija un jālūdz sabiedrības palīdzību, lai ziņo, kur atrodas uzbrucējs. Policija gan nesteidz to atbalstīt. Lai notvertu aizdomās turamo vīrieti, nedēļas laikā policisti veikšot dažas darbības. Ja tas nevainagosies panākumiem, tad gan  informāciju par aizdomās turēto personu publiskošot  un lūgšot visus, kam ir jelkāda informācija, kur viņš atrodas, ziņot policijai.

Foto

 

TOP komentāri

 • Ivars Linkis
  +54 +53 -1

  Ivars Linkis

  Mūsu valstī jau tā notiek,nozagsi ābolu iesēdinās,bet šajā gadījumā pagaidīs kamēr vēl kādu sadur ar letālu iznākumu!
 • Evita
  +33 +31 -2

  Evita

  Jēziņ. Velk tik gumiju. Pa nedēļu dūrējs jau 5x var pamest valsti😡😡😡
 • abc

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl