Liepājā atdzimst “spaisa” tirdzniecība! Pīpē pat pieaugušie!

3 komentāri

Liepājā atdzimst sērga, ar kuru pirms dažiem gadiem cīnījās visā Latvijā un šķietami uzveica to. Kādā dzīvoklī Liepājā atrasti vairāki desmiti gramu tā saucamā “spaisa”, savukārt pēdējo divu gadu laikā piejūras pilsētā likumsargi izņēmuši vairākus simtus gramu jau sen kā aizliegtā maisījuma.

Lai gan tā saucamais “spaiss” kriminalizēts jau vairāk nekā pirms diviem gadiem un par tā apriti runas pieklusušas, šoruden Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa likumsargi Liepājā, Karostas rajonā, kādā dzīvoklī izņēmuši 34 gramus aizliegto narkotisko vielu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kārlis Prūsis, Valsts Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas priekšnieks

Cilvēku acu priekšā notika tirdzniecība. Ziņoja konkrētas ēkas iedzīvotāji, kuri nebija vienaldzīgi. Realizācijas metodes ir tieši tādas pašas kā citām narkotikām: caur cilvēku, zvanot, iekļūstot paziņu lokā, kuri liets. Viens caur otru tiek līdz tirgonim!

Par nu tā saucamā “spaisa” nu jau pagrīdes apriti informē Kārlis Prūsis! Par narkotisko vielu tirdzniecību un glabāšanu tika aizturētas trīs personas, no kurām vienam pieder dzīvoklis, kurā notika tirdzniecība.

Foto

Policija aizturēja 1992., 1994. un 1996. gadā dzimušus vīriešus. Jaunākais, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā saistībā ar līdzīga rakstura pārkāpumiem, šobrīd atrodas apcietinājumā. Tirgoņiem draud cietumsods līdz pat astoņiem gadiem.

Policijā informē, ka narkotiskās vielas iegādājušies gan pusaudži, gan ”pieauguši vīrieši, 40-50 gadu veci”.

Lai gan reiz par legālām dēvētās narkotikas nu jau vairākus gadus ir kriminalizētas, pēdējo divu gadu laikā Liepājas likumsargi izņēmuši 300 gramus ”spaisa”.

Bez Tabu komandai eksperimentā neizdevās iegādāties apreibinošās vielas, tomēr par spīti vairākiem cilvēkiem izteiktai vēlmei palīdzēt ar to iegādi, liepājnieki par to neziņoja likumsargiem.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl