Lielveikalā Maxima klaji diskriminē vīriešus!

6 komentāri

Vērīgs raidījuma Bez Tabu skatītājs pamanījis netaisnību kādā Maxima veikalā Rīgā. Kamēr vīriešiem par tualetes apmeklējumu jāmaksā 20 centu, tikmēr turpat blakus esošās dāmistabas pakalpojumi ir bez maksas.

Bez Tabu skatītājs Rūdolfs ziņo:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rakstu par nejēdzību Maximā Deglava ielā 67. Veikalā ir jābūt pieejamām publiskajām tualetēm. Šeit ir, taču par brīvu ir tikai sieviešu tualete. Vīriešu tualetei ir ieejas maksa 20 centu. Kaut kā pēc diskriminācijas izskatās.

Nauda, ko maksā tualetes apmeklētāji, šajā gadījumā nonāk veikala Maxima rīcībā. Bez Tabu sastaptie labierīcību apmeklētāji norāda, ka tualetes durvis regulāri tiek lauztas, tāpat tiek demolētas kabīnes.

Zane Udrase, Maxima pārstāve

Sieviešu tualetes slēdzene bija sabojājusies, tādēļ ieeja bija bezmaksas. Mēs atbloķējām arī vīriešu tualeti, taču slēdzene nobloķējās. Tehnisku iemeslu dēļ par vīriešu tualetes apmeklējumu nācās maksāt.

Pēc Bez Tabu iesaistīšanās Maxima atbloķējusi arī vīriešu tualetes durvis. Jau drīzumā plānots, ka par tualetes apmeklējumu būs jāmaksā abiem dzimumiem.

Foto

TOP komentāri

 • Jk
 • janka
  0 0 0

  janka

  tad driiz buus tas pats kas Tukuma notiek aiz lielas maximas ateja un svalka!
 • Vīrietis
  0 0 0

  Vīrietis

  Nekad nemaksāju šajās toaletēs, drīzāk pagaidīšu kādu nākam ārā vai atradīšu citu. Principiāli uzskatu, ka prasīt naudu par cilvēka dabisko vajadzību kārtošanu ir amorāli. Ja man nav to 20 centu ko tad man uz kases mīzt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl