Lielvārdieši sašutuši par milzīgajiem komunālajiem maksājumiem

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

0 Komentāru

Maijā par karstā ūdens cirkulācija Lielvārdes Avotu ielas septītā nama iedzīvotājiem nācies maksāt pat 19 eiro, kaut kaimiņiem blakus mājās rēķins nav bijis lielāks par 5-6 eiro.

Valentīnas kundzei Lielvārdē jau 18 gadus pieder dzīvoklis, taču šis ir tikai trešais gads, kad pati tajā ievākusies. Jau kopš pirmā rēķina saņemšanas pensionārei nav bijis skaidrs, kādēļ par karstā ūdens cirkulāciju jāmaksā vairāk nekā blakus māju iedzīvotājiem.

Valentīna
NEVĒLAS PĀRMAKSĀT

Apsaimniekotājs atbildēja, ka man nevajagot interesēties par citām mājām. Esot caurules citādākas. Kas tieši ir ar caurulēm? Tās izplešas? Saraujas? Mēs esam bagāti. No mums var ņemt tik, cik vajag.

Neizpratnē ir arī citi lielvārdieši, kuri dzīvo gan tajā pašā namā, kurā Valentīna, gan blakus māju iedzīvotāji, kuriem piegriezusies apsaimniekotāja attieksme. Šā brīža rekords par karstā ūdens cirkulāciju ir 18,97 centi.

Iedzīvotāji centušies atteikties no pašvaldības uzņēmuma apsaimniekošanas pakalpojumiem, taču pagaidām nesekmīgi. Vietvaras kapitālsabiedrības vadītājs un tehniskais direktors norāda, ka Valentīnas kundzei un viņas kaimiņiem par cirkulāciju jāmaksā krietni vairāk nama īpatnības dēļ. ”Šis ir 103. sērijas nams, kurā ir 2 stāvvadi. Līdz ar to ir gandrīz divreiz lielāki zudumi,” stāsta ”Lielvārdes Remte” valdes priekšsēdētājs Andis Siliņš.

Pašvaldības uzņēmuma vadītājs norāda, ka blakus nama iedzīvotāji kopsapulcē pieņēmuši lēmumu samazināt karstā ūdens temperatūru nakts laikā, kas palīdzot ietaupīt resursus, līdz ar to arī tiek samazināta maksa.

Andis Siliņš
“LIELVĀRDES REMTE” VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJS

Vienā mājā karstā ūdens temperatūra tiek samazināta no 23.00-05.00, citā mājā no 00.00 līdz 06.00. Karstā ūdens temperatūra nav 51 grādu liela, bet gan 25.

Avotu ielas septītā nama iedzīvotāji izteikuši iebildumus par ūdens temperatūras pazeminājumu nakts stundās, jo ēkā dzīvo cilvēki, kuri ceļu uz un no darba veic nakts stundās. Ja nama iedzīvotāji vēlas noteikt šādus ierobežojumus, tad atbilstošs lēmums jāpieņem kopsapulcē.

Foto

0 Komentāru