5 komentāri

Kā nu kurš, mēs ikdienā visi kaut kā pārvietojamies uz darbu un atpakaļ. Cits ar velosipēdu, cits ar auto, ar sabiedrisko transportu, autobusu vai vilcienu. Par pasažieru vilcieniem runājot, raidījums Bez Tabu mājaslapas sadaļā Sūdzību dēlis saņēmuši neskaitāmas skatītāju ziņas!

Foto: Bez tabu skatītājs

Labdien! Pasažieru vilciens savos jaunajos vagonos aukstajās dienās durvīs ievieto attēlā redzamos durvju bloķētājus. Tā jau vagonos auksti, un tā vēl papildus rada caurvēju. Kāpēc???

Daudzi piekritīs – šajās dienās tiešām ir tā, ka ārā iet nemaz negribas! Un kur nu vēl sēdēt vilcienā, kuram ir vaļā durvis! Situācija kopsummā nepārprotami rada diskomforta sajūtu, var arī dēvēt par caurvēju!

Video

TOP komentāri

 • Anita
  +1 +1 0

  Anita

  Viss ģeniālais ir vienkāršais- iekāpšanas duvis aizsalst, neveras, tāpēc vējtvera durvis nobloķē...
 • kurmis
  +1 +1 0

  kurmis

  Interesanti. Es atkal domāju, ka tas no aukstuma. Nu jā- vilcieni veci, aukstumā bieži ir tā, ka attaisot durvis vispār netaisās. Droši vien, ka mašīnists izdomājis risinājumu- pusataisītas durvis. Bet, ja godīgi, var taču rūpīgi aiztaisīt iekšdurvis vagonos, tik ne visi to dara. Tāda sajūta, ka tramvajā dzimuši. Ietešas iekšā un durvis paliek vaļā. Vējš svilpo, siltuma zudumi.
 • Peteris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl