1 komentārs

Ventspilniece Zane ir neizpratnē, kā iespējams, ka pilsēta, kuras sauklis: Ventspils – mazuļiem draudzīga pilsēta, patiesībā ir bērniem nedraudzīga. Tirdzniecības centrā, kura otrajā stāvā atrodas preces mazuļiem, ar bērnu ratiņiem nemaz nav iespējams nokļūt.

Ar bērnu ratiem ir tabu

Raidījuma Bez Tabu filmēšanas grupa pārliecinās, ka norādītā tirdzniecības centra otrajā stāvā tik tiešām nevar nokļūt ar bērnu ratiem, jo nav ne pacēlāja, ne lifta. Arī citas sastaptās jaunās māmiņas par to ir sašutušas un met veikalam līkumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ventspils mērs Aivars Lembergs taisnojas, ka nevar piespiest privātīpašniekus būt draudzīgiem mazuļiem, taču atzīst, ka aizrādījumus jau ir izteicis, turklāt ne tikai minētajam tirdzniecības centram vien, bet vēl 68 uzņēmumiem un iestādēm! Gandrīz visi piekrituši, ka jāuzlabo piekļuve bērnu vecākiem ar ratiņiem un solījušies laboties.

Foto

Solās laboties

Arī tirdzniecības centra Šokolāde vadītāja apsola, ka jau nākamgad ierīkošot liftu uz otru stāvu un jau tagad izstrādājot kāpņu telpas pārbūves projektu.

Kamēr nebūs piekļuves uz otro stāvu, jaunie vecāki varot bērnu ratiņus atstāt pirmajā stāvā un paši doties uz otro, pārdevējas bērnu braucamos pieskatīšot. Lai nokļūtu uz pirmo stāvu, drīkstot izmantot invalīdu pacēlāju.

Ventspils mērs gan negrib piekrist, ka pilsēta nav mazuļiem draudzīga, jo esot veikta virkne pasākumu, lai tā tāda būtu, taču atzīst, ka darāmā joprojām gana daudz, Tagad pats braukājot ar bērnu ratiem un redz, ko vēl vajag uzlabot.

Video

TOP komentāri

  • Lilija Bajāre (mamita)
    +2 +1 -1

    Lilija Bajāre (mamita)

    Vainīgi jau paši veikalu īpašnieki,kas nedomā par klientu ērtībām,un tādēļ arī zaudē daļu potenciālo klientu...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl