2 komentāri

Pēkšņas un spēcīgas zobu sāpes? Dzīvo Dobelē? Aši gribi steigties pie zobārsta? Tad, lūk, solīdā mājaslapā dobeleszobārstniecība.lv pieejama visa informācija par ārstu darba laikiem, kontaktinformācija. Bet tāds nieks, ka ir lasāms sauklis: raujam un ārstējam ar sāpēm, turklāt piebilde: cilvēkus ratiņkrēslos negaidām. Lieks apgrūtinājums…

Kā izrādās, tad paši zobārsti par šādas mājaslapas izveidi nemaz neesot atbildīgi un saukli nosauc par pilnīgām muļķībām. Ņemot vērā šo, atliek vien šādas versijas – vai nu kāds nelabvēlis vēlējies vai nu nomelnot, vai arī izcēlies ar ne to labāko humora izjūtu. Interesanti, ka kā mājaslapas izveidotāji minēti darboņi no portāla dakteri.lv, kuri gan gozēties kameras priekšā nevēlas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es uzreiz varu pateikt – bija uzlauzts serveris. Kaut kad nesen? Pirms divām nedēļām. Zināms, kurš to ir izdarījis? Ir ļoti grūti atklāt, kurš to ir izdarījis. Ir novērsta iespējamība uzlauzt serveri nākotnē. Ja kaut kas šāds ik pa laikam “izlec”, mēs to vienkārši neesam pamanījuši,” – tā tiek skaidrota iespējamā ļaundara rīcība. Informācijas tehnoloģiju eksperts norāda, – mājaslapas uzturētājs bezatbildīgi radījis vidi ļaunprāšiem.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Gunta
    0 0 0

    Gunta

    Man rava un neglaba neko no zobiem. Aizbraucu uz Rīgu Sirovas klīniku,uzinaju ka ielaista parondatīze.Dobele strada tikais murga dakteri.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl