Latvijas Onkoloģijas centra poliklīnikas tualetē notiek avārija. Darbinieki vadību vaino bezatbildībā

Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

3 komentāri

Kanalizācijas smaka pa visu poliklīniku un sajūta, ka ārstējošajam personālam darba dienas nākas pavadīt, sēžot fekālijās līdz ausīm. Aptuveni tāda ainiņa paveras iztēlei, kad lasām anonīma “Bez Tabu” skatītāja sūtītu e-pastu. Reģistratūra, kartotēka, garderobe viss pludo! Pēc skatītāja teiktā secināms, ka slimnīcas valde neko nedara un to vien atbild, ka naudas remontam nav.

Latvijas Onkoloģijas centrs atrodas Rīgas Austrumu klīniskās slimnīcas paspārnē. Šmucīgā noplūde notiek onkoloģijas pacientu pieņemšanai domātajā poliklīnikā. Kā redzams skatītāja atsūtītajā foto, tualetes grīdu klāj pieklājīgs ūdens daudzums, kurā peld dažādi papīra izstrādājumi. Ir zināms, ka ūdens ar dažāda veida piejaukumiem aizplūdis līdz pat reģistratūrai, smaka izplatās tāda, ka elpu rauj ciet. Slimnīcas pārstāve apstiprina, ka avārija notikusi pirms neilga laika. Redzams, ka telpa, kuru pierasts saukt par labierīcībām, kārtīgu remontu nav redzējusi teju kopš ēkas izbūves. Tā arī ir, to dzirdam no medicīnas iestādes pārstāves mutes. Daļai ēkas kanalizācijas caurules ir nomainītas, daļai palikušas vecās. Bet tās nebūt nav par iemeslu, kamdēļ ik pa laikam poliklīnikas tualetēs notiek šmucīgā noplūde.

Inguna Potetinova
slimnīcas pārstāve

”Vienreizlietojamās autiņbikses, marles, dvieļi. Tas ir tas, ko poliklīnikas apmeklētāji mēģina noskalot podā un ko mūsu santehniķiem nākas ķeksēt laukā no kanalizācijas caurulēm. Šādi gadījumi ir ik pa brīdim. Mani kolēģi zināja stāstīt, ka reiz no caurules izvilktas pat bikses. Šajā reizē no caurules izvilka palagu!”

Tualetē redzams, ka viens no klozetpodiem ir noņemts. Slimnīcas pārstāvji stāsta, ka tas darīts, lai uzreiz var tikt klāt caurulēm, ja nu rodas aizsprosts. Ēkas pagrabā redzam, ka daļa kanalizācijas sistēmas ir nomainīta, daļa palikusi kopš ēkas celšanas. Kā stāsta Potetinova, šobrīd jau pakāpeniski notiek kanalizācijas sistēmas renovācija. Daļa darbu izdarīta šogad, atlikušo paveiks nākamajā gadā. Vai tas atrisinās problēmas ar dažādu, tualetes podā noskalošanai neparedzētu priekšmetu nonākšanu kanalizācijas sistēmā? Slimnīcas pārstāve uzskata, ka ne.

Foto

TOP komentāri

 • slimnīca
  +1 +1 0

  slimnīca

  Sižeta filmēšanas brīdī šīs tualetes bija slēgtas apmeklētājiem, un tā kā šeit tikko bija jāveic kanalizācijas ūdens savākšanas darbi, tad miskastes tika izvāktas.
 • R. S.
 • Mm
  0 0 0

  Mm

  Ja cilvèki domàtu ar galvu un mestu podos tikai tualetes papiru , tad viss bùtu kàrtibà.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl