Komentāri

Šajās dienās īpaša uzmanība tiek pievērsta mūsu bruņotajiem spēkiem, un bez uzmanības nav palikusi karavīru ekipējuma nonākšana, iespējams, nepareizās rokās.

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no skatītāja, kurš vērš uzmanību, ka Latvijas armijas zābakus atsevišķas personas nēsā arī ikdienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Vēlos noskaidrot, kādēļ Lietuvas tirgū var iegādāties Latvijas armijas zābakus? Cits skatītājs vērš mūsu uzmanību, ka 6. tramvajā Latvijas armijas zābakus nēsā kungs, kurš nesmādē treniņbikses.’

Foto

Kā tas nākas, ka mūsu bruņoto spēku ekipējums tiek iztirgots un izvazāts pa pasauli? Skaidrojumu, Bez Tabu komanda pieprasīja Aizsardzības ministrijai.

Ministrijas pārstāvis norādīja, ka karavīram un zemessargam, atvaļinoties no Bruņotajiem spēkiem, ekipējums, tostarp arī apģērbs un zābaki, ir jānodod. Ja ekipējums bojāts, to noraksta.

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl