Latvijā nogādāta pēdējā ”Pūķkrūžu” krava. Visiem nepietiks

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

17 komentāri

Latvijas iedzīvotāji no dažādām pilsētām raidījumam “Bez Tabu” norāda uz negodīgo situāciju. Viņu atvases cītīgi krājušas uzlīmes, lai tiktu pie ”Pūķkrūzes”, taču nekur neesot iespējams saņemt kāroto rotaļlietu.

Raidījuma redakcija saņēmusi vēstules no Liepājas, Cēsīm, Ogres, kā arī daudzām citām pilsētām, līdz ar to situāciju varētu raksturot kā valstiska mēroga problēmu.

Kaut akcija turpināsies līdz 8. aprīlim, jau tagad ”Maxima” tīkla veikalos neesot iespējams iegādāties izvēlēto rotaļlietu. Vecāki norāda, ka veikalos neesot iespējams iegādāties pilnīgi nevienu rotaļu pūķi un akcijas krūzi, nemaz nerunājot par bērnu iecienītākajiem – balto un melno pūķi.

Evita
Meklē ”Pūķkrūzes” Vidzemē

Manuprāt, tā ir klaja ņirgāšanās par bērniem, jo to mantu jau veikalos nav. Reklamē veikalos, televīzijā, bet dabūt jau nevar. Vai tā var izturēties pret bērniem? Ja nevar preci nodrošināt, tad nevajag tādu piedāvāt!

Vairāki skatītāji uzsver, ka veikalu darbinieki esot norādījuši, ka krūzes tiekot vestas uz Rīgā jaunatklāto lielveikalu. ”Vai tiešām “Maxima Latvija” nejūtas par to atbildīga. Vai tiešām nav neviena likuma, kas liek nodrošināt šāda tipa akcijās preces visa akcijas perioda laikā. Principā jūtos apkrāpts, jo šo veikalu apmeklēju tikai tādēļ, lai bērni tiktu pie kārotajām mantām. Tie taču ir bērni, kas ir cītīgi strādājuši un centušies. Vai tiešām tas arī ir pilnīgi vienaldzīgi?” sašutis ir trīs bērnu tētis Andris no Ogres.

Arī “Bez Tabu” dodas ”Pūķkrūžu” meklēšanas misijā. Sākam ar jau pieminēto Ogri. Krūžu stends ir tukšs, uz tā novietots uzraksts, ka ”šobrīd nav iespējams iegādāties ”Pūķkrūžu” kolekciju”.

”Maxima” veikalā Ikšķilē joprojām redzami akcijas reklāmas materiāli, izstaigājot tirgotavas telpas, nekur nav iespējams pat vairs atrast akcijas krūžu stendu. ”Nav mums vairs,” nosaka uzrunātā pārdevēja, kurai vaicājam, kur var atrast ”Pūķkrūžu” stendu.

Uzrunātās pārdevējas citos veikalos aicina doties uz jaunatklāto lielveikalu, kur ”Pūķkrūzes” tiekot vestas. “Maxima” pārstāve oficiālā intervijā noliedz, ka no citiem tīkla veikaliem Latvijā krūzes nogādātas jaunatvērtajā veikalā.

Liene Dupate–Ugule
”Maxima” pārstāve

Šāds rīkojums nav dots. Uz šo veikalu bija ieplānota atsevišķa ”Pūķkrūžu” piegāde. Visās valstīs, kur notiek ”Pūķkrūžu” lojalitātes programma, pieprasījums ir neticami liels, tās ļoti ātri tiek izpirktas. Labā ziņa ir tā, ka esam saņēmuši vēl vienu kravu ar krūzēm.

Lielveikala pārstāve neatklāj, cik “Pūķkrūžu” Latvijas iedzīvotājiem bija pieejamas. Ņemot vērā lielo pieprasījumu, visticamāk, ka arī jaunais krūžu pievedums nebūs pietiekams, lai krūzes varētu iegādāties visi gribētāji.
17 komentāri