Latvietei no Maltas gandrīz izjūk precības, jo “Latvijas Pasts” kavējies ar svarīga dokumenta piegādi

Lauma jau 11 gadus dzīvo Maltā. Draudzējas ar vietējo puisi, šogad pavasarī bija ieplānotas kāzas, taču pulcēšanās ierobežojumu dēļ kāzu svinības nācies atlikt. Balli rīkošot nākamgad, taču pāris nolēmis, ka formalitātes nokārtos jau šogad un maijā reģistrēs laulību.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Jānis Lulle

  Jānis Lulle

  Kārtējā latviete ir izlēmusi kļūt par Latvijai zudušu cilvēku un bērnus neaudzināt par latviešiem.
 • Bālā

  Bālā

  Jā, kam ir vajadzīgs pasts šajā tehnoloģijas laikmetā? Priekš sūtījumiem ir kurjeri, kas strādā kvalitatīvi. Pasta darbs ir briesmīgs un cenas arī briesmīgas.
 • aivars
 • anita

  anita

  Gundega Vārpa šoreiz tur nav vainīga noslodze,bet gan zināšanas.Strādā tādas,kuras tik čīkst ka alga maza,lai saņemtu atalgojumu ir jāstrādā ar pilnu atdevi.Kauns.
 • Darbiniece

  Darbiniece

  Pirmkārt,ja svarīgs dokuments,un nepieciešama kvalitatīva un ātra piegāde pasta darbiniecei vajadzēja piedāvāt ar EMS sūtījumu,dīvaini ka tas netiek nekur minēts,ta iet ka kvalificētus labus darbiniekus atlaiž,bet slinķi strādā. Nevar savu pēcpusi pakustināt un painteresēties, ja nezin pajautā kolēģiem,stulbums.
 • Padons

  Padons

  Šādu izziņu var saņemt arī Latvijas diplomātiskajās pārstāvniecībās
  • Madara

   Madara

   Var, bet dēļ corona vīrusa vēstniecības strādā telefoniski un apmeklētājus nepieņem. Šo dokumentu nevar saņemt pieprasot zvanot vai sūtot e-pastu. Variants ir latvija.lv, bet ir nepieciešams bankas konts LV lai ielogotos. Pati saskāros ar šo problēmu. Īsti nesaprotu, kā varones mātei ir izdevies izņemt šo izziņu PMLP, man neizdevās.
 • Es

  Es

  Cenas kosmos, piegāde ļoti lēna- nesaprotu kam tas pasts vispār vajadzīgs... Tagad lai nosūtītu klientam rēķinu - viena iekšzemes vēstule 1,00 EUR... viņi galvu saspieduši vai
 • Madara

  Madara

  Tāds pats stāsts ar dzimšanas apliecības sūtīšanu uz NL, gaidījām mēnesi, bet vēstule bija aizgājusi atpakaļ uz LV. Tika atgriezta sūtītājam un izsūtīta atkārtoti. Gaidījām divas nedēļas līdz saņēmām. Kopā 1.5mēneši, šo dokumentu vajadzēja, lai noslēgtu laulības Nīderlandē, kas joprojām nav izdevies, jo šeit pēc dokumentu iesniegšanas viss nebeidzas un ir jākārto vēl formalitātes, plus jāgaida minimums 2 nedēļas līdz precību dienai. Paldies, Latvijas pasts, par to, ka es nezinu vai paspēšu apprecēties līdz mazuļa ienākšanai ģimenē. Ja neizdosies, tad mūs sagaida daudzu papīru kārtošana, to maiņa, kas atkal prasīs laiku un naudu un nervus.
 • Linda

  Linda

  Tas dranka pasts paaugstinaja cenu vestulu sutisanai,bet labak butu paaugstinajusi pakalpojumu kvalitati un darbinieku profesionalo limeni.
 • Kārlis Sergejevs

  Kārlis Sergejevs

  Kārtējā pasta melīgā atrakstīšanās , pat 1916-17 gados / karalaika apstākļos / vēstules no Francijas un Šveices līdz Latvijai ceļoja TIKAI 3 DIENAS . Varu pierādīt ar reāliem sūtījumiem - bet tagad pat Saldus uz Kuldīgu "ceļo" 3-4 dienas !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!