”Lattelecom” klients sašutis par nepamatotu pozīciju rēķinā

Īsi pirms Latvijas simtgades Jānis savā telefonā saņēma īsziņu no ”Lattelecom”. Tajā viņš aicināts 30 dienas bez maksas izmēģināt kādu ”Lattelecom” produktu, tomēr vēlāk tika pieprasīta samaksa.

Atpakaļ uz rakstu

35 komentāri

 • Agrita Rukmane

  Agrita Rukmane

  Trīs eiro pie rēķina ? Varu padalīties ar savu stāstu. Kad gatavojos mainīt dzīves vietu, piezvanīju Lattelecom, lai uzzinātu, kas jādara un cik ilgā laikā notiek numura pārnešana uz jauno adresi, ziniet, kas notika-turpmāk? Bez pamatojuma pie katra rēķina tika pieskaitīti vēl 4 eiro, turpmāk bija jāmaksā 28 !!!! euro par stacionāro tālruni (kuru jau gadiem neizmantoju) un internetu. Kad pēc pusgada tiešām mainīju dzīvesvietu sākās vēl interesantāki notikumi. Klientu centrā dzelzceļa stacijas ēkā runīgs rudmatains darbinieks nokopēja manu pasi un teica, ka pats atzīmēs informāciju, ka klients vēlas slēgt pakalpojuma saņemšanu, rezultātā pēc mēneša atnāca pilns rēķins....un vēl pēc mēneša epastā atkal saņēmu rēķinu, tad gāju skaidroties uz Dzirnavu ielas centrālo Lattelecom ēku. Tur teica, ka rēķini jāapmaksā, bet varot rakstīt iesniegumu, ko izskatīs un sniegs atbildi. Uzrakstīju, bet, naudu neatmaksāja. Tas bija augusts un septembris. Tālāk rēķini nāca katru mēnesi, līdz aiznesu oficiālu tiesu izpildītāja izziņu, par jaunā saimnieka ievešanu īpašumā, uzrakstīju iesniegumu Lattelecomā un kā jūs domājiet, kas notika ??? Pareizi, nekas!!! Saņēmu nākošo rēķinu. Bija jāmaksā rēķinus vēl pusgadu pēc pārcelšanās uz Citu adresi. Beigās atsūtīja draudu vēstuli, no creditreform. Secinājums-nav klientam nedraudzīgāka, negodīgāka un neloģiskāka organizācija kā Lattelecom.
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  "Slēdzot līgumu ar Sātanu, VIENMĒR pirms paraksta izlasi arī to, kas ir rakstīts apakšā, sīkajā drukā"... ??
 • Jana Jeliņevska

  Jana Jeliņevska

  Tapēc jāņem TELE2. Visi internet pied. par brīvu visas 30 dienas.❤
 • Baiba Kreicberga

  Baiba Kreicberga

  Ai kā saprotu, man arī paņēma naudu nebrīdinot. Sazvanīt nevar jo arī uz to pelna savā labā, čatā nemāk atbildēt.
 • Dahe

  Dahe

  Pazvani lai noskaidrotu, vai vel labak nekadu risinājumu nedabūt kā tas ir parsvarā. Gaidi minutēm ilgi uz linijas kamer spēlē muzika, pēc tam kamer noskaidros utt un vēl samaksā 0.13 minūtē.
 • Ina Indriksone

  Ina Indriksone

  Es kartu menesi maksa naudu cik atnak sms bet ar katru menesi palieku parada pagajuso menesi man atnaca sms 20 eiro parskaitiju 30 eiro atkal esu palikusi parada ka vini rekina ka nerit tie kilovati
 • Kristine Miljone

  Kristine Miljone

  Pilnīgi loģiski, ja šis bezmaksas pakalpojums tika pieslēgs meneša vidū un līdz ar to atslēgts nākamā mēneša vidū, kā zināms Lattelecom ņem maksu par mēnesi uz priekšu, līdz ar to sistēma uzģenerē rēķinu par nākamo periodu, kurā tiek pieņemts, ka klients turpinās lietot pakalpojumu. Tik pat automātiski tiek veikts pārrēķins, ja klients tomēr ir atteicies un šis pārrēķins ir redzams nākamajā rēķinā, kur atkal sistēma saprot, ka kontā ir vairāk naudas, tas ir pārmaksa, līdz ar to nauda tiek atmaksāta atpakaļ, kas nozīmē, ka nākošais rēķins būs par tiem 3€ mazāks. Bet ne visām smadzenēm to saprast un ne visas smadzenes ir tikušas līdzi mūsdienām. Galvenais, ka jāskrien uz “bez tabu” raidījumu, uzreiz, pirms sazinoties ar pašu kompāniju. Pašam kauns diez nepalika? .... elementāra matemātika. Tracina šie pennyfuckers, atvainojos par manu franču valodu, bet cik gadus jau šī sistēma pastāv visās kompānijās. Es saprastu, ja būtu pensionārs, kam grūti ar mūsdienu tehnoloģijām, bet pieaudzis jauns vīrietis - jāsmejas.
  • Mebius

   Mebius

   Nav loģiski - ir 21 gadsimts, rēķinus nesastāda ar koka skaitīkļiem. Tehniskās iespējas ir saskaitīt iztērēto līdz minūtei. Lattelecom ir vienīgā man zināmā kompanija, kas pamanās atsūtīt rēķinu vēl pirms mēneša beigām, citām nav problēmas visu pareizi sarēķināt nākamā mēneša sākumā. Tā kā vēl jautājums, kurš kapeiku dzenā...
  • Sabīne Āboliņa

   Sabīne Āboliņa

   Kristine Miljone tikai žēl, ka Lattelecoms nekādu rēķina pārrēķinu netaisa
 • Andis Feldmanis

  Andis Feldmanis

  Kāpēc Jānis no sākuma nesazinājās ar pakalpojuma sniedzēju, bet uzreiz skrēja pie Beztabistiem?
 • Arno Veģis
 • Dace Alekseičika

  Dace Alekseičika

  Ir jāizlasa visi noteikumi, tad nebūs pārsteigumi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!