Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

4 komentāri

Guntas kundze ir “Lattelecom” kliente jau gadu desmitiem. Nekad nav bijusi parādniece un visus rēķinus godīgi apmaksā. Par automātisko rēķinu apmaksu ir noslēgusi beztermiņa līgumu ar banku.

Saņemot paziņojumu no “Lattelecom”, kundze ir ļoti nepatīkami pārsteigta. Viņai, uzticamai klientei, pakalpojumu sniedzējs draud ar tiesu un tiesu izpildītājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, – Gunta ir parādā 22 eiro un otro mēnesi nav samaksāts rēķins. Kundzei ir 80 gadu un baidās, ka paliks bez pajumtes. Vai nu mazums dzirdēts, pat mazākas summas dēļ atņem īpašumus.

Bankas pārstāve raidījumam “Bez Tabu” stāsta, ka nav tiesīga izpaust informāciju, kālab nenotika automātiskais maksājums. Parasti galvenie iemesli ir, ja kontā trūkst līdzekļu vai pārsniegts limits, bet nu jau visu nokārtojuši.

Kliente uzskata, ka bankas pārstāvji viņu varēja brīdināt, ka maksājums nav noticis. Nauda kontā vienmēr esot. Internetu gan nelieto un internetbankā paziņojumus līdz ar to neredz, taču katru mēnesi dodas uz banku klātienē.

Guntas kundze nav apmierināta arī ar “Lattelecom” attieksmi. Pirms sūtīt nešpetnu draudu vēstuli, varēja piezvanīt.

“Lattelecom” pārstāve Zanda Šadre taisnojas, esot nosūtījuši īsziņu.

Kundze gan lieto tikai stacionāro telefonu, pa kuru sarunājoties ir labāka dzirdamība, mobilo tālruni vien retos gadījumos.

“Lattelecom” šādos gadījumos iesaka izmantot internetu, manslattelecom.lv. Guntas kundzei arī šis risinājums neder, jo internetu savos 80 gados neizmanto.

Lai noskaidrotu, kas notiks ar rēķinu, kas nav apmaksāts un vai netiks iesūdzēta tiesā, atlikusi iespēja sazināties ar klientu apkalpošanas centra operatoru, taču pa bezmaksas tālruni var iegūt vien automātisko informāciju par atlikušajām bezmaksas minūtēm un ziņu, cik liels ir rēķins. Ja vēlas runāt ar operatoru, jāšķiras no pusotra eiro.

Nekas cits neatlicis, kā pašai doties uz klientu apkalpošanas centru. Bijis ilgi jāstāv kājās un nebijis pat krēsla, kur apsēsties. Sirmā kundze bez spieķa palīdzības pārvietojas ar grūtībām un ilgstoši stāvēt kājās ir ļoti grūti.

“Lattelecom” pārstāve skaidro, ka nav plānots telpu aprīkot ar krēsliem klientiem. Parasti, redzot seniorus, darbinieki piedāvā krēslus. Guntas kundzes pieredze gan liecināja, ka neviens tā arī nepiedāvāja apsēsties.

Lai turpmāk nesanāk līdzīgas ķibeles, gribējusi, lai “Lattelecom” sūta rēķinu pa pastu. Vismaz varētu pārliecināties, ka banka visu ir apmaksājusi un nav parāda par iepriekšējo mēnesi. Izrādās, lai šādu rēķinu saņemtu, katru mēnesi jāšķiras vēl no trim eiro.

Sirmā kliente jūtas vīlusies pakalpojumu sniedzējā un ir gatava dalīties savā pieredzē cerībā, ka pakalpojuma sniedzējs pārskatīs savu attieksmi pret klientiem, jo īpaši pret senioriem.

Foto

TOP komentāri

 • Lattelecom Ilgstoš klients
  +3 +2 -1

  Lattelecom Ilgstoš klients

  Nezinu viss ir kārtībā no laika gala ar šo kompāniju un arī zvans ir pa velti zvanot operātoram, man pat mājās nav parastais telefons, ja ir normālais tarifs, tad nevajag zvanīt uz īso Nr, bet vajag zvanīt tā kā zvana uz parasto Nr, 67000177 un viss ir čikieniekā
 • omīte
  +1 +1 0

  omīte

  Kompānijas lien vai uz vēdera, lai dabūtu jaunu klientu, un kad ir dabūts, līgums noslēgts, cauri, nekādas attieksmes, šinī gadījumā kauns Lattelekom kompānijai, kautkāda nieka parāda dēļ vecu cilvēku traku taisa.
 • ----doremi
  +1 +1 0

  ----doremi

  kad beigsiet pārtraukt sarunas nu jau tik talu ,ka pat 10 minutes tiek partreauktas...unvispar ,ar vecuim cilvekiem lattelomam butu jasazinaas kaa labak butu ,lai sirma maamula sanemtu maksajumus ,nevis uzreiz ar tiesas dabiem ,vareetu padomaat ,ka latecom bankrots klaat buss uzreiz

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl