“Laikam jāsametās tāda gruntīga “vafele”…” Kuldīdzniekus pārsteidz valstī zināma spēkavīra komentāri

Oļegs Visockis

Autors: Oļegs Visockis

18 komentāri

Vairāku “Bez Tabu” skatītāju redzeslokā nokļuvis viens no zināmākajiem latviešu profesionālajiem spēkavīriem – Māris Rozentāls. Un neba sportisko sasniegumu un Kuldīgas un Latvijas vārda nešanas pasaulē dēļ, bet gan sociālajā tīklā ”Facebook” pausto izteikumu dēļ.

izvilkumi no komentāriem

“Laikam jāsametās tāda gruntīga “vafele”, arī lai būtu varavīksnes krāsās, un vienam otram būtu pilnā laime sev iebāzt anālā atverē līdz GALAM.”

“Kaku caurums ir domāts tikai diršanai… cerams, ka vienam otram tas nav baigi izļurkāts… Iespējams, vecumdienās būs ar pamperu jāstaigā.”

Norādītie komentāri publicēti zem kuldīdznieka izvietota video, kurā it kā tiekot veikta apšaubāma Covid-19 vakcinācija. Tiesa gan, šis video klejo arī citviet, lai dezinformētu cilvēkus.

Rozentālam ar vietējo pašvaldību ir noslēgta sadarbība, proti, tiek īrēta telpa Kuldīgas novada Sporta skolā, lai slīpētu trenera meistarību. Tomēr līdz ar pandēmijas pirmo vilni un ieviestajiem ierobežojumiem sadarbība uz laiku ir iesaldēta. Sporta skolas darbiniece norāda, ka spēkavīrs treniņus veic citā pašvaldībai piederošajā ēkā, uz kurieni dodas arī “Bez Tabu”.

Ierodoties Kuldīgas stadionā, kur vienā no garāžām arī notiekot Rozentāla treniņu process, “Bez Tabu” jau sagaida stadiona dežurants ar telefonu pie auss. Izrādās, pilsētā jau zina par “Bez Tabu” ierašanos un to, ka tiek meklēts vietējais spēkavīrs.

Skatītāji, kuri vērsās “Bez Tabu”, ir neizpratnē, kāpēc pašvaldība nav pārtraukusi sadarbību ar cilvēku, kurš dezinformējot sabiedrību par koronavīrusu un vakcinēšanos. Kuldīgas novada pašvaldība gan norāda, ka neesot juridiska pamata lauzt nomas līgumu.

Māris Rozentāls
spēkavīrs

Bez Tabu: Gribam ar jums sastapties, ja esat Kuldīgā, par vienu lietu aprunāties.

Jā! Bet man pašreiz nav galīgi laiks. Es nezinu.

Satikties klātienē spēkavīram no Kuldīgas neesot laika, taču no telefonsarunas, kas ilgst vairāk nekā 10 minūtes, Rozentāls nekautrējas. Savu nostāju kuldīdznieks nemaina, uzsverot, ka homoseksualitāte ir nobīde no normas, vakcinācija pret Covid-19 ir nepareiza, un vispār tiem kuldīdzniekiem, kuri ir par viņu satraukušies, iesaka iet vairoties.

Psiholoģe Kristiāna Kalniņa uzsver, ka Covid-19 pandēmija ir būtiski ietekmējusi cilvēkus, kas šobrīd arī atainojas sociālajos tīklos.

Kristiāna Kalniņa
klīniskā psiholoģe

Pie lielām, globālām pandēmijām, katastrofām, krīzēm ļoti bieži papildus ikdienai, kas ir izjaukta, ir arī apdraudētas arī cilvēka dažādas psiholoģiskās vajadzības. Kad ir tāda liela neskaidrība, patiesībā tā ir labvēlīga augsne, lai cilvēki meklētu dažādus izskaidrojumus, skaidrojumus, sazvērestības teorijām ļoti tic, tiek uzrunātas kaut kādas iepriekšējās bailes, pārliecības par sevi, par to, ko ietekmē arī tas, kādā vidē viņi ir auguši. Varbūt, jā, ja ir bijis daudz kontroles, tad varbūt šobrīd ir tieši ir aktuāli baidīties no tās lielās kontroles, ka kāds mūs ļoti ietekmē.

Psiholoģe vēl piebilst, ka agresija novērota gan vakcīnu atbalstītāju, gan arī noliedzēju nometnēs.

Tikmēr Rozentāls dienu pirms sižeta publicēšanas raidījuma ēterā konkrēto ierakstu izdzēsa no sava profila. Acīmredzot sportists tomēr sapratis, ka šādus tekstus rakstīt nepiedien, pat ja tā ir it kā atbilde kādam citam cilvēkam. To tomēr redz un lasa visi.
18 komentāri

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Ir notikusi loterija." Daudzbērnu ģimenes tēvu pārsteidz rēķins par elektrību

Eksperiments: vakcīnskeptiķi akli izplata viltus profilā ievietotu “pasaku”

Ātri, lēti un garšīgi- iecienīta latviešu kūka

"Pa info tālruni atbildēja, - izbraucot no Jūrmalas, nekas nav jāmaksā!" Rīdzinieces nezināšana neatbrīvo no soda!

"Ļoti labi, ka viņam nav "TikTok"" Stilistes Indras Salcevičas ģimenē ir savi noteikumi

"Vai tad tiešām es to visu elpoju? Rīdzinieci satrauc neparasti lielais putekļu daudzums dzīvoklī

Rēzeknieši uzjautrinās, redzot amizanti novietoto soliņu Kovšu ezera teritorijā!

LMT ilgstoši nespēj palīdzēt ilggadējam klientam

Bīstamākajā krustojumā Rīgā notikusi kārtējā avārija

"Auga un ziedēja, nevienam netraucēja!" Bolderājā apsaimniekotāju vaino apstādījumu postīšanā

Situācija Ķekavā: lai "iešmauktu" veikalā bez pārbaudes, izmanto izejas durvis

"Vai tā drīkst?" Skatītājs noraizējies, kāpēc tirgotājam nevar atgriezt austiņas