Lai izvilinātu naudu, remontdarbu veicējs izmantojis pat melno maģiju!

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

23 komentāri

Raidījums Bez Tabu pirms pāris nedēļām rādīja sižetu par vīrieti, kas gadiem ilgi darbojas privātmāju rajonos, nosaucot dažādus vārdus, bet pa īstam esot Dairis Ābols un piedāvā veikt gan jumta, gan logu, gan citus remontdarbus.

Meistars pārliecina privātmāju īpašniekus samaksāt priekšapmaksu. Sieviete no Pārdaugavas viņam samaksājusi 700 eiro par logu nomaiņu, ko viņš tā arī nav veicis! Vīrietim no Jūrmalas solījis salabot mājas jumtu, iekasējis 1 000 eiro priekšapmaksu un pazudis. Vairāk lasi šeit!

Darbojies arī iepazīšanās portālos, uzrunājot sievietes. Iemantojis viņu uzticību un lūdzis aizdot naudu. Kāda sieviete aizdevusi pat 15 tūkstošus eiro. Kad naudu saņēmis, vīrietis pazudis.

Dienā, kad raidījumā Bez Tabu skatītāji brīdina, lai uzmanās no Daira Ābola, viņš mierīgi turpinājis darboties un, pašam nezinot, pieklauvējis pie bijušās policistes Diānas namdurvīm, piedāvājot veikt skursteņa remontu.

Diāna vēl nezināja, ka viņš ir tas, par ko brīdina Bez Tabu!

Diāna Bukovska

Diāna Bukovska
Atmaskojusi krāpnieku

Pirmajā dienā viņš paņēma 445 eiro. Pateica, ka tā būs priekšapmaksa par materiāliem un rīt no rīta deviņos viņš atbrauks un salabos skursteni.

Deviņos no rīta mēs viņu gaidījām, bet telefons atslēgts un neviens neatbrauca. Kaimiņiene arī piekrita, ka viņš veiks remontdarbus, samaksāja naudu, bet tā arī viņu vairs neieraudzīja.

Mēs sākām viņu meklēt paši.

Veicot savu izmeklēšanu, Diāna bijusi šokā, uzzinot par vērienīgumu, ar kādu viņš darbojas. Neticējusi, ka kaut kas tāds iespējams arī Latvijā. Sazinoties ar cietušajiem, secinājusi, ka Daira “nagos iekritis” arī bijušais cietuma priekšnieks, bijušie policijas darbinieki, universitātes rektori, profesori, ierēdņi, kopā zina ap 100 cietušo.

Lielākā summa esot pat 200 tūkstoši eiro.

Dairis katram atrada savu pieeju, lai pārliecinātu naudu aizdot vai veikt priekšapmaksu, remontdarbu veicējs izmantojis pat maģiskus rituālus.

Diāna Bukovska

Diāna Bukovska
Atmaskojusi krāpnieku

Spriežot pēc tā, kādus rituālus pie manis mājās veica – gan ar ūdeni, gan nažiem no nešķīstajiem gariem! Teica, ka brauc pie zīlniecēm un izmanto kādu mantu, lai cilvēkam aptumšotu prātu.

Pateicoties Diānas aktivitātei, policistiem nupat izdevies Dairi aizturēt. Maksimālais sods, kas viņam draud, ir trīs gadi brīvības atņemšana.

Lai viņa vainu nevarētu pierādīt, vīrietis darbojies viltīgi, tostarp līgumus slēdzis uz citas personas vārda. Ja izdotos pierādīt, ka izkrāptās summas ir lielākas par 18 tūkstošiem eiro, likums paredz bargāku sodu.

Policijas pārstāve aicina visus, kam Daira Ābola darbības dēļ radušies materiālie zaudējumi, rakstīt iesniegumus savā dzīvesvietā, tuvākajā policijas iecirknī!

Diāna apgalvo, ka cietušie baidās par viņu ziņot, jo vīrietim bijusi pārliecība, ka viņš netiks sodīts un saviem upuriem arī esot draudējis un viņus šantažējis.

Cietušie netic, ka pāridarītājam būs piespriests reāls cietumsods. Dairis Ābols jau pirms pāris gadiem bija aizturēts, taču toreiz tika palaists brīvībā.

Policijas pārstāve mierina, ka šoreiz, visticamāk, no soda neizspruks. Lai vainīgais saņemtu taisnīgu sodu, Diāna cietušo liecības šoreiz iesniegs arī Valsts policijas priekšniekam Intam Ķuzim.

23 komentāri