Kvēles ielas iedzīvotājs ir izmisumā: jau kopš septembra pazudis kaimiņš!

1 komentārs

Rīdzinieks Kārlis raizējas, kas noticis ar viņa kaimiņu. Jau kopš septembra vidus nav manīts. Klauvē pie durvīm cik gribi, neviens durvis vaļā never, taču izskatās, ka loga spraugā visu laiku spīd gaisma. Kaimiņš dzīvojot viens pats un ir kungs vecumā ap septiņdesmit.

Kārlis atceras raidījumā Bez tabu redzēto stāstu, ka daudzdzīvokļu namā piecus gadus atradies vientuļas sievietes līķis. Ir nobažījies, ka tik tā nenotiek arī šoreiz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt Kārlis ir organizācijas bezvēsts.lv brīvprātīgais. Daudzkārt pats meklējis pazudušos un ne reizi vien gadījies atrast jau mirušus. Šoreiz ir uzsācis sava pazudušā kaimiņa meklējumus jau savlaicīgi.

Sazinājies ar policiju un izstāstījis novēroto.

Valsts policijas Teikas iecirkņa priekšnieks stāsta, ka policijas pārstāvji norādītajā adresē bija ieradušies pat divreiz. Veica izmeklēšanas darbības, tostarp, aptaujāja kaimiņus un radinieku Bolderājā, taču neviens par pazudušo personu neko nesot zinājis.

Sazinoties ar slimnīcām, izdevies noskaidrot, ka pazudušais kaimiņš jau kopš septembra atrodas slimnīcā.

Sižeta tapšanas gaitā gan noskaidrojas, ka Kārļa kaimiņš pirms dažām dienām no slimnīcas izrakstīts, taču mājās viņa joprojām nav, tāpēc meklēšana turpinās,

Kārtībsargi uzteic kaimiņus, ka nav vienaldzīgi un, ja ir aizdomas, ka kāds pazudis, aicina ziņot.

Policija ik gadu saņem aptuveni piecus tūkstošus iesniegumu par pazudušām personām. Par bezvēsts pazudušām tiek uzskatītas aptuveni 600 – 800 personas gadā. Desmitā daļa no bezvēsts pazudušajiem cilvēkiem tiek atrasti miruši, bet par aptuveni četrdesmit personām nav nekādu ziņu.

Foto

TOP komentāri

  • skaidra
    0 0 0

    skaidra

    Kā tā ? Cilvēks izrādās atradies sl-nīcā , tad izrakstīts . Nav atradies ? Dzīvokļa durvis kaimiņš neatver ? Bet vai policija ir pārbaudījusi dzīvokli ? Jo var gadīties , ka cilvēks pārradās pēc slimnīcas mājās un tomēr kaut kas atgadījās un nomira turpat dzīvoklī . Kaimiņš izsakās , ka spīdot gaisma ......

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl