Nepiemērotos apstākļos tiekot turēti kādi divdesmit lopi. Kaimiņi sit pie trauksmes zvana

Carnikavas iedzīvotāji ir uztraukušies par mājdzīvniekiem vietējā saimniecībā. Lopiņiem esot nepiemēroti apstākļi.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Meldra

  Meldra

  Cilvēki laikam nesajēdz, ka siens un salmi var tikt nopirkti un pievesti klāt pie kūts, kad ir vajadzība. Nejau visi cilvēki tur visu sagatavoto sienu un salmus pie kūts. Vienu gadu jau bija gadījums Carnikavā, ka kāds muļķis izdomāja dedzināt savāktos siena ruļļus!
  Lopi labi baroti, tik cik palidzigas rokas nekārtību savākt
 • Agnija Berzina

  Agnija Berzina

  Nav tik tragiski. Butu vietejie drusku atnakusi paliga salabot aizgaldus. Ferma laba un plasa. Kundze nav agresiva. Loti laipna. Man lopi ari ara stav. Kad grib var ieiet ferma. Durvis vala.
  Bet galiniekein patik vairak ara.
 • Es zinu

  Es zinu

  Es zinu šo saimniecību. Tur nav nekā briesmīga, kā rāda televīzijā. Protams, tur ir redzams bardaks, bet lopiņš vienmēr ir pabarots. Saimniece vienmēr pērk sienu govīm un kombinēto barību cūkām.
 • Sintija

  Sintija

  Pievienojos iepriekš komentētajam ka govis mūsdienās pat cauru gadu tiek turētas ārā.... un ja pakāpeniski tiek pieradinātas pie aukstuma, tad viņām izveidojas tauku aizsargkārta un arī apspalvojums izveidojas biezāks nekā tām kas ir siltumā.
 • Sintija

  Sintija

  Ieskatieties vērīgāk lopiņi ir labā izskatā, ja tie būtu badināti tad tur būtu kauli un āda. Bet šeit....omulīgi lopiņi un rukši tā nobaroti (kulim vispār tāds speķis). Jā siena trūkumu maniju, bet kā jau teicu kauli un āda lopiem nav- izskats ir pieklājīgs.
 • Skeptiķis

  Skeptiķis

  No foto saprotams, ka žurnālists atrodas cūku mītnē bez spectērpa - halāta, bahilām. Vai tad cien. korespondenti neko nav dzirdējuši par Āfrikas cūku mēri un biodrošības kopumu dzīvnieku novietnē.
 • Dzirdēju

  Dzirdēju

  Šausmas! Ha- ha! Jumtu salabos, logus ieliks - bet kāpēc tas tiek solīts tikai tagad? Vai tad nav redzams bardaks? Vai tie kontrolieri veic pārbaudi, vai arī batstās uz solījumiem? Atstāt tantei vienu ruksi jau būtu trağiski. Vai būs reāls iznākums- neticu.
 • Normunds Vīrs

  Normunds Vīrs

  Nu tie inspektori ir kaut kā palīdzējuši, vai tikai kritizē 80-gadīgo sievieti?
 • janis
 • ejT

  ejT

  tagad daudziem govis ganās ārā visu gadu arī parastās piena govis, ne tikai gaļas govis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!