Kurzemē applūst zeme pie slēpošanas kalna; vietējā biedrība vaino kaimiņu patvaļīgā būvniecībā

Raimonds Bokums kopš 2012. gada apsaimnieko Volzbaha kalnu Vaiņodes tuvumā. Drīz vien arī izveidota biedrība, lai nomātu un labiekārtotu pašvaldībai piederošo vietu, kas savulaik bijusi ļoti populāra slēpotāju vidū.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Tik

  Tik

  Tu dirsej kur tu peldējies, dubļos viņš to gravu iztīrīja ,vis bija aizaudzis,,gribētu redzēt kā tu to ūdeni smeltu. Pagasts ar kapiem netiek galā nevar sakārtot.. 😂😂😂
 • Eko

  Eko

  Un kas? Latvietis nav Latvietis, kamēr nav nostučījis savu kaimiņu! To uz savas ādas esmu piedzīvojis
 • Tik

  Tik

  Nebūtu tāds griģis, nebūtu jums tāds sakopts avots.Varetu caur brikšņiem iet pēc ūdens dirseji
  • Vaiņodnieks

   Vaiņodnieks

   Pats tu dirsējs,arī bez tā Griģa avots bija un dīķī varēja peldēties, laivot,makšķerēt...
 • Arturs

  Arturs

  Nu principā,Cūkganu pēcnācējiem,ir īsa atmiņa.Tas,kā Kalvīša sieva,ar saviem cēlājiem HES"projektiem"sagrāva valsts ceļu,tas neko nenozīmē,vai ne??(vainīgo nav)Tas bija uz likumpaklausīgu pilsoņu rēķina.Latvieši patiesi,ir bijuši labi kalpi,gan arāji,gan cūkgani,un,arī karotāji.Jautātājums:-Zem kā plātnes,pašmāju "kungi"dara to,arī šobrīd?
 • Vai vai

  Vai vai

  Cik nožēlojami, amatpersona- lai pasargātu savas zivis, tas vien norāda, ka cilvēkus vērtē zemāk par zivīm. Vai tiešām šim ierēdnim nekas sakarīgāks nebija ko teikt. Nezinītis muļķu zemē.
 • Vai vai

  Vai vai

  Griğim nepietiek, ka pelna no avota, vēl grib to zemes pleķīti. Bokums no tā nepelna, tā ir viņa sirdslieta,varbūt arī hobijs, Griğis saskata peļņas avotu. Vaiņodnieki, cik saprotu, tur pie tā dīķa arī ir zīme privātīpašums, ne jau par mums rūpējas tas biznesmenis, pie mums arī ir cariņi, bet visi brīnās par Krieviju, tas, laikam, lai mēs neredzētu, kas notiek pašu mājās.
 • Karavīrs

  Karavīrs

  No sākuma veic būvdarbus un tad saskaņo atļaujas. (Atlaist saimu!)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!