Kur mātes un bērna tiesības? Tiesa lemj, ka latviešu bērnam, kurš nerunā angliski, jādzīvo Anglijā!

Līga ar draugu iepazinās Latvijā, abi nolēma doties peļņā uz Lielbritāniju, un tur arī pieteicies dēliņš Ivo. Ģimene Anglijā dzīvojuši neregulāri, piemēram, 2014. gadā 8 mēnešus nodzīvojuši Latvijā. Tad visi atkal devušies uz Angliju, un tēvs tur atradis darbu. Vecāku starpā radās nesaskaņas, un Līga ar bērnu atgriezās Latvijā.

Atpakaļ uz rakstu

20 komentāri

 • Ināra

  Ināra

  Latvijas valsts budžets ir tik bagāts, ka maksā uzturlīdzekļus viņa pirmajam bērnam, jo pats to likumīgā kārtā nepilda. A Latvijas ierēdņiem ir vienalga. Var nesniegt imigrācijas departamentam ziņas par izbraukšanu no Latvijas valsts uz UK. VID arī nav jāsniedz ziņas. Līdz ar to Latvijas ierēdņi urrā!!! A kā Latvijas iedzīvotājam, nodokļu maksātājam justies???
 • ...
 • marija

  marija

  un tas nau jums sis variants jo latvija tiesam nedoma par saviem pilsoniem jo man tevu nevareja atrast un piedzima maza un nonema 7 nedelu vecu bernu bija tiesa un ari pateica ko berns daris latvija ja ir dzimis anglija tas vienkarsi ir nereali ka latvija necinas par saviem jaudzimusiem labak pardod lielbritanijai lai uk dod bernu uz adopciju lesbietem vai gejiem manu bernu redz cik talu nonakusi esam ko berns redzes sava muza sini dzive
 • Sika

  Sika

  Nu jus gan te dazi dodat vala. Pirmas prioritaras tiesibas ir matei. Tada sajuta ka esat stavejusi ar sveciti klat ka visu zinat.
 • kiki

  kiki

  Dzimtenē jāatgriežas bērnam???Kas tas ir par apsurdu ,vai tagad latviešu bērniem UK ir dzimtene???Vai Jūs saprotat pats ko Jūs runājat? tunājstMan šķiet ,ka nē......
 • Taisnīgums

  Taisnīgums

  Līga dzīvoja kā niere taukos pa UK, strādāt atalgotu darbu lai palīdzētu uzturēt ģimeni nevajadzēja un negribēja. Ar visu particibai nodrošināja ģimenes galva bērna tēvs veidojot uzkrājumus ar kuriem dzīves biedrene aizlaidās uz Latviju pat paldies nepasakot atstājot dzīvesbiedru ar tukšu maku, tevs pēc nostrādātajām darba stundam vēl paspēja būt kopā ar bērnu spēlēties iet pastaigas un ļaut sagurusai māmiņai atpūsties. Aizbraucot uz Latviju un neatgriežos bērnu dzimtenē un viņa vidē bērnam sabruka pamats zem kājām. Tad 4 gadus vecajam puisītim mamma atņēma visu kas viņam bij savu istabu, drēbes mīļākās, mantas jo viss kas bērnam bija palika Anglija viņa dzimtenē. Pat aizsutot epastu uz skolu kurā bija pieteikts puisītis turpmākai izglītības gūšanai tas tika atņemts, atņemts bērnam iegūt izglītību. Neviens pat neiedomājas uz ko māte būs spējīga kad tiesa LV nolēma ka puikam ir jaatgriezas dzimtenē Anglija. Pēc tiesas nolēmuma māte saka likt bērnu visādas arstniecibas iestādes pat bērnu psihoneiroloģiskā klīnika Ainažos jo 4 gadus vecais puisītis viņai esot iesitis prasot mašīnīti. Ir jautājums vai bērna mātei viss ir kārtībā ja pret veselu bērnu kas ir aktīvāks ka citi viņa tā izturas. Kaut būtu vairāk tādu tēvu uz pasaules kas nu jau būs gads ka cinas par savu miesīgu dēlu pacieš visus apmelojumus, nenokar galvu, turas un nepadodas lai atkal varētu būt kopā ar savu dārgumu Ivo. Turies dēls būs ar Tēvu.
  • Laila

   Laila

   Kāda gādība un sevis slavēšana, ta otru bērniņu ar paņem pie sevis.Vienā skolā mācīsies.
 • Ināra

  Ināra

  Šim tēvam Latvijā ir vēl viens vecākais bērns. Tēvam atņemtas aizgādības tiesības. Un nemaksā uzturlīdzekļus. Ar kam viņam Anglija? Kam viņam bērns??????
 • Vilnis Priede
 • cinitajs

  cinitajs

  Viss ir pareizi.Tevam nav atnemtas tiesibas.Attiecigi bez teva zinas panema un aizveda bernu.Tapat butu ja otradi tevs aizvestu bernu bez mates zinas.
  • UK

   UK

   Vini ir preceeti?
   Un vai maatei ar beernu ir tad jaadziivo vienaa dziivoklii, pilseetaa vai Anglijas teritorijaa lai teetins un tiesa buutu apmierinaata.
   • Aina

    Aina

    Līga ir tikai papiņa bērna māte...Raidījumā taču dzirdējāt - bērnam jābūt Anglijā - tas nekas, ka slims; tas nekas, ka latvietis...ka tikai nedzīvo Latvijā :(
 • Linda

  Linda

  Māte ir svilpaste! Bērns runā angłu valodā, gāja dārzińā Anglijā, viss bija kārtībā, bet māmińai gribējās citus tēvińus, tāpēc iztukšoja visus kopējos krājumus un savācot bērnu līdz notinās uz Latviju! Tēvs bija reālā šokā par notikušo, dāmu mīlēja un nēsāja uz rokām, bet šai prātā bija jobčiki. Pirmoreizi kad it kā atgriezās Latvijā arī kundzīte caur inetu bija sadabūjusi jobčiku un aizmuka uz Latviju, bet tēvs atskrēja pakał un piedeva visu. Takākais, ka bērns mīl tieši tēvu no visas sirds, bet māte līdz ko aizmuka, tēvam vispār liedza jebkādu sazińu ar bērnu, lai izvairītos no tiesas lēmuma, sāka bērnu vazāt pa krīzes namiem un slimnīcām! Tēvs asarām acīs stāstija, ka ar bērnu nav runājis mēnešiem. Pati dāma jau ātri pēc atgiešanās Latvijā bija dabūjusi piegulētāju un bērns bija pie vecvecākiem viens. Tad bija runas par iespējamu grūtniecību no piegulētāja. Īsāk sakot māte ir pusaudzes prātā un tēvam ir atnēmusi pašu dārgāko un vińš ir gatavs iet caur ūdeni un uguni, lai dēls augtu pie vińa, nevis pie sievietes, kura bērnam rāda piemēru ne to labāko!
  • ome

   ome

   Pieraadijumus studija.
   Es arii varu pastaastiit par teevinu kas paceela roku pret sava beerna maati kad vina peec 5 gadiem paprasija alimentus, pateica ka uztaisiis vinas dziivi par elli tiksanaas reizees ar deelu.
   Vai nu nemaksaas alimentus un liks deelu ar maati mieraa.
  • Siji

   Siji

   Reālais situācijas izklāsts Linda! Super! Tu zini viņus...
   Es arī...
   Tavā īsajā komentārā ir patiesība un precīzs situācijas izklāsts. Ne tā, kā žurnālistu safabricējumos...
   Un ir prieks, ka kādam tēvam bērns ir svarīgs, un viņi var būt atkal kopā!
  • Aina

   Aina

   Jūs tā kā svecītes turētāja... Šķiras arī precēti ļaudis, ne tikai kopā saskrējēji... Bet visvairāk cieš bērns
  • !!!

   !!!

   Pilnīga taisnība ko Linda šeit raksta, viņa tik visai pasaulei skrēja un stāstīja cik viņai ir slikti bijis Anglijā lai tik visi viņu žēlot un bērna tēvu nolika ka pēdējo suni, tik lai visi tic viņai vienai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!