4 komentāri

Liepājas puses iedzīvotājus jau gadu desmitiem neliek mierā kāda mistērija – kur pazudusi pilsētas teātra lielā lustra? Bez Tabu komanda devās noskaidrot…

Liepājas teātris ir vietējo lepnums un prieks un ar lielu nepacietību gaida, kad skatītāju zālē atkal parādīsies lielā lustra. Tiekamies ar Liepājas teātra vadību, taču pat direktors par šo jautājumu ir neziņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apciemojam aktieri Jāni Dreiblatu, kurš Liepājas teātri vadījis 90. gados, un viņš sakās, ka nekādas lustras šajā vietā neesot bijis – ir bijis tikai āķis, kur tai pēc būtības jāatrodas. Arī citi speciālisti, kas teātrī strādājuši vēl pirms tam, atzīst, ka šādas lustras Liepājas teātrī nekad nav bijis. Gaismas pie teātra griestiem ir tādas jau no tā atvēršanas, un lielā lustra traucētu apgaismot skatuvi.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Dafne
 • Dafne
  +1 +1 0

  Dafne

  Jā, arī piekrītu, ka lustra bija!!!. Arī visi paziņas atceras, ka bijusi. . Varbūt nebija 1925. gadā, bet vēlāk bijaUztaisījāt cilvēku par pajolīti .
 • Liepa
  +1 +1 0

  Liepa

  Nu, vai ziniet.... Nevajag liepājniekus par idiotiem uzskatīt. Lustra tur BIJA. Un nemaz ne tik senā pagātnē. Kas notiek, ka cenšas to noliegt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl