“Kruķis slīd, paiet nevaru!” Invalīde Liepājā pusgadu bezspēcīga cīņā ar plūdiem dzīvoklī; atbildīgie rausta plecus

Liepājnieces, māte un meita, kurām ir invaliditāte, pusgadu spiestas noraudzīties, kā viņu augšstāva dzīvoklis daudzstāvu namā lietavu laikā applūst, kaut jumts pirms četriem gadiem nama renovācijas laikā atjaunots. Lūgumi apsaimniekotājam parūpēties par īpašuma un iedzīvotāju drošību līdz šim palikuši neuzklausīti.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • jānis
 • Alise

  Alise

  Iet runa ne jau par jaunumu atklāšanu, bet par zagšanu. Mājai ir veikta renovācija, par ko cilvēki maksā milzu naudu - baro banku, būvniekus un Liepājas namu apsimniekotāju. Kredīts ir jāmaksā 15 gadus. Jumts kalpoja tikai 4 gadus un jau ir caurs. Tas parāda to, kā šis darbs ir veikts. Iespējams, ka tas ir tik sākums. Gan jau atklāsies vēl kāds defekts. Būs atkal jālabo un tad par saviem līdzekļiem. Un atkal jāņem kredīts!!!!!
  Secinājums - renovācija ir cilvēku apzagšana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Inga

  Inga

  Jaunumu atklāja,visur,tas pats! Kādā stāvoklī Rīgā nami?? Naudas jumtas remontam neesot,ūdens pil gar lampu,atbrauc avārijas dienests un aizbrauc,jumts caurs,neko darīt a 5 stāva iedzīvotāji bailēs un diskomfortā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!