Krītot reklāmas izkārtnei, pamatīgi saskādēta ielas malā novietotā automašīna

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

1 komentārs

Dzejnieks un mentors Dainis Deigelis kļuvis par liecinieku negadījumam, kā, krītot radio izkārtnei, sabojāta ielas malā novietotā automašīna.

Dzirnavu ielā novietotai automašīnai uzkritusi ēkā esošās radiostacijas izkārtne. Tā ņemta nost ar pacēlāja strēles palīdzību. Darbojušies divi vīri. Visticamāk, neesot varējuši izkārtni noturēt, tā nokritusi tieši uz automašīnas. Dainis pierādījumus nofotografējis, jo automašīnā vadītāja nebija.

Pēc negadījuma atklājās, ka automašīnas īpašnieks ir aktieris un spēkavīrs Aleksandrs Radzevičs. Brīdi, kad izkārtne kritusi, viņš, par laimi, neesot bijis savā spēkratā, bet atradies dažu minūšu gājienā. Kad novietojis auto Dzirnavu ielā, viņam pat prātā nav nācis, ka atradīs savu spēkratu sasistu. Kad ieraudzījis notikušo, bijis šokā. Ieradies radio pārstāvis, atvainojies par notikušo un solījis visu vērst par labu.

Automašīnai ticis sabojāts motora pārsegs, priekšējais vējstikls, jumts. Radītos zaudējumus “SuperHits” pārstāvis Toms Barons Lūķis apņēmies apmaksāt un automašīnu saremontēt. Sola auto savest kārtībā četru piecu nedēļu laikā. Reklāmas izkārtnes nomaiņai bija nolīgts uzņēmums – sadarbības partneris, kurš solījies piedalīties zaudējumu segšanā.

Policijai par notikušo cietušā transportlīdzekļa vadītājs nav ziņojis. KASKO (Brīvprātīgā automašīnu apdrošināšana) nav bijusi. Ja būtu, tad zaudējumus varētu lūgt segt apdrošinātājam un būtu ziņojis policijai, bet Aleksandram bija tikai OCTA (Obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļu apdrošināšana), tāpēc policiju nav saucis.

Aculiecinieks Dainis Deigelis gan uzskata, ka te bijis darba drošības noteikumu pārkāpums, jo teritoriju, kur mainīta reklāmas izkārtne un darbojies pacēlājs, vajadzēja norobežot. Nebija nekādu brīdinājuma zīmju, ka notiek darbs ar pacēlāju.

Aculiecinieks un auto īpašnieks uzskata, ka savā ziņā ir paveicies, ka sabojāta vien automašīna, bet nav cietis neviens cilvēks, jo varēja būt liela nelaime ar smagām sekām.

1 komentārs

Aktuālie Bez Tabu sižeti

Dūru vicināšana un kliegšana jeb cīņa par apsaimniekotāju Rīgas "Ķīnas mūrī"

"Tur viss ir pretīgi! Gribam atpakaļ naudu!" Četri indieši Rīgā "iegrābjas" ar dzīvokļa īri

"Jau trīsreiz mēneša laikā!" Nepiestājot pieturā, autobusu šoferi vairākkārt atstājuši bērnu šosejas malā

"Viņam seko bērni, glābiet viņus, kamēr var!" "TikTok" aktīvists stāsta par netiklībām ar bērniem un bez mitas lamājas

Latvijā "pazaudē" pat pusmiljonu kilometru! Notinot nobraukumu, "iesmērē" no ārzemēm ievestus auto

"Ar tādu mašīnu nav problēmu pārsniegt ātrumu arī vecmammai." CSDD tehniskās apskates darbinieks traucas ar 168 km/h

"Jāuzmanās, uzticot bērnus tādām skolām." Vakcīnskeptiķu skolā bez licences sola "saudzīgu vidi" bez Covid-19 ierobežojumiem

Banānu cena uz pusi zemāka par pašizmaksu! "Banānu karā" "Lidl" konkurenti izmisīgi cenšas nezaudēt pircējus

"Kā cilvēks var tā "salabot" apavus?!" Dobelnieci pārsteidz darbnīcas meistara veikums

"Jūs nopietni?!" Māmiņām ar zīdaiņiem un maziem bērniem liedz iepirkties lielveikalos

"Drusciņ sapurinās nevakcinētos!" Sākoties ārkārtējai situācijai, iedzīvotāju noskaņojums krasi atšķiras: no izpratnes līdz dusmām

Dziedātāja Olga Rajecka sašutusi: Maksāju par trim fāzēm, bet saņemu vienu!