“Krati taukus ārā no veikala!” Rupjības par svaru un vidējais pirksts! Klientu pazemo veikalā, vēloties atgūt naudu

Puisis iegādājas velosipēdu veikalā ”Mdata” Rīgā. Pavisam drīz pēc iegādes, braucot ar minamo, divas reizes liek par sevi manīt velosipēda defekti. Vēloties atdot divriteni apmaiņā pret naudu, klientam veikalā velta rupjības, izsaka ļoti nepatīkamas piezīmes par vīrieša svaru un rāda vidējo pirkstu.

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • Eddd

  Eddd

  Būtu normāli, ja neviens vairs tajā veikalā neiepirksies. Es tiešām nē. 🤣
 • Эксис
  +10 +10 0

  Эксис

  Так это хозяин магазина Миша Кадыш.
 • alexxsa

  alexxsa

  kā vispār pārdevēji spēj ko tādu izdarīr. Apsaukāties ,rādīt vidējo pirkstu. Nu veikals pierāda kādas personas strādā. Un veikala pãrdevēji neprofesjonāli. Es pwrsonīgi tādā veikalā neiepirktos. paldies par info. un visi kas te Aivi apsaukā ir kautka saistīti ar veikalu .
 • Anonim

  Anonim

  :D Aivis.....zinu šo personu. Neticu nevienam viņa vārdam. 100% pats visu izprovacēja un pirmais sāka aizvainot pārdevēju, nebrīnīšos, ja aivis speciāli salauza velo, lai ieriebtu veikala darbiniekiem par kautko. Bet tie viņu vnk pasūtīja uz trīs burtiem. Ļoti nepatīkama personība, es pat teiktu pretīgs cilvēks.
 • Zxc
  0 -11 -11

  Zxc

  Es teiktu, tāds tādu atrod. Pirmkārt jau velosipēds nemaksā 200€. Tas ir kaut kads kreisais izstrādājums uz kura noteikti pieaugušam cilvēkam labāk nesēsties. Un velosipedu pirkt kaut kadā kaktu kantorī, nevis velo veikalā arī ir diagnozes verta fakts.
 • fd

  fd

  Kolorīta personība šitas Aivis :D Apšaubāmi vai tā kamera tā izsprāga, veikalam jācīnas par savu taisnību, principa pēc.
 • janis

  janis

  telo baigo veci kamer nav dabujis jebala nekas driz tu atrausies pec pilnas programmas
 • HA

  HA

  Kamera sprāgst ārā, jo riepa pārpumpēta, bet pārpumpēta tāpēc, ka citādi tie 130+kg nospiež disku līdz zemei.
  Lai nu ko būtu intervējuši, bet šito "slavenību"! :DDD
 • Pretīgi

  Pretīgi

  Video ierakstā ļoti labi redzams kā pārdevējs kas sēdēja pa kreisi no tā cilvēka kas rādīja vidējo pirkstu, smējās, tikai roku pielika priekšā, ārprāts, jāsaka apkalpošana 0 līmenī. Biznesa zaudēšana viena pirksta izgājienā!!!! Žēl ka neiedeva taurē par ko tādu, zinātu kā rādīt!!!
 • Aivis Berğis vietējā zvaigzne

  Aivis Berğis vietējā zvaigzne

  Tak šis Aivis Berğis ir vietējā zvaigzne!! Tika tiesāts par zādzību, tīšu dedzināšanu un, iespējams, ka ierosināts kriminālprocess par seksuālu vardarbību pret rīcībnespējīgu personu.
  Viņa algoritms jau sen ir zināms, pēc kārtas popularizējas gan upura lomā, gan apsūdzētā lomā. Aivim ir nosliece uz konfliktiem ar apkārtējiem. Guglā var ievadīt viņa vārdu/uzvārdu un palasīt par viņa "sasniegumiem".

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!