“Krāslavas iecirkņa skaidrojumi nav pieņemami!” Iekšlietu ministrs Ģirģens pieprasa pārbaudes slepkavības izmeklētāju darbā

Saistībā ar nežēlīgās vīrieša slepkavības izmeklēšanu Krāslavā, reaģējot uz bažām par likumsargu darbu, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens devis uzdevumu Valsts policijai (VP) izvērtēt iespējamību uzsākt disciplinārlietu pret Valsts policijas amatpersonām. Tāpat ministrs pieprasījis Iekšējās drošības birojam uzsākt resorisko pārbaudi, lai noskaidrotu, vai policistu rīcībā nav saskatāmas noziedzīga nodarījuma pazīmes.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Artis

  Artis

  Būtu jāsāk virzīt likumprojekts par kastrācijas piemērošanu, smagu noziegumu izdarītājiem.
 • Sx

  Sx

  Nu labi situētā ģimene jau ir samaksājusi soda naudu uz vietas un policisti vairs neko neizmeklēs.
 • Jurģis Kuzņecs

  Jurģis Kuzņecs

  Ceru,ka nepaies laiciņš un viss norims! Tādi paši situēto ģimeņu dzemdējumi Alojā slīcināja invalīdus un tiranizēja radus.Biezie vecāki kaudzi naudas sagrūda mentiem lai tiktu piemēroti pēc iespējas mīkstāki kriminālpantiņi.Mana doma,ka tas impotentais Ķuzis ir iemidzis savā krēslā,jo vairs neko nekontrolē.Lai aizbrauc apskatās kādas hātas Tūjā izmeklētāji un prokurori saslējuši. Mūsu korumpētie menti pelna vairāk.kā advokāti vai baņķieri
 • LielaZive

  LielaZive

  Uslopki nu jau tagad sēdes. Vairs jau papa neko izdarīt lāga nevarēs. Nesaprotu kādam ir jābūt cilvēkam lai šādus noziegumus nesodītu un piesegtu ???
 • Juris
 • Diga

  Diga

  Vai krāslavieši paši nevar "'teisu ""lemt--uzspļaut uz valdību un kaut kādiem likumiem ,ar kuru palīdzību slepkavas staigā brīvībā --šeit ļoti labi noderētu amerikas variants...kā kas tā vainīgos ar visām ģimenēm un radiem apšauj..un citiem dzīve mierīga--tagad redzu ,ka Latvijas likumi rada teroru--uz notikuma vietu nav izsūtīta ne speckomanda izmeklēšanai ,ne kas cits---slpekavību vaininiekiem bezmaz uzticēta slepkavības izmeklēšana ..un pa to laik slepkava saizbēgs uz ārzemēm..lai gan tur vieglāk ar viņiem izrēķināties..
 • Diga

  Diga

  Šis ministrs ir debils---tā vietā ,lai izbrauktu uz vietas un runātu ar vietējiem iedzīvotājiem par to kā tas vispār varēja notikt un arestētu uz vietas kā vainīgos ,tā to piesedzējus ,šis smerdelis ministrs liek priekšā pārrakstīt skaidrojumu ,lai izskatītos gludi un nevainīgi!!! nah..tādu sūda ministru ,kura neizdarība sdēļ tiek terorizēti Krāslavas ,iedzīvotāji..Pēc būtības šitādi draņķu dēļ kā šis ministrs un citi ""resnie"' lauku rajonos un citur tiek radītas jauna smafijas grupējumi --kretīni ,vilkači pagonos!!!
 • vietā.

  vietā.

  Arī Ēdoles pagastā par nežēlīgu slepkavību neviens netika notiesāts, lai gan bija atdzinies bet vēlāk mainīja liecību. Tagad sanāk ka invalīds pats sevi nosita un iekāpa auto un iestūma Ēdoles ezerā. Tikai tas preteklis Emīls Martensons,staigā uz brīvām kājām. Jo visi Kuldīgā ir korumpeti. Andris Ribens visus uzpircis.
 • Joske
 • Fakts

  Fakts

  Domāju,ka būtu pareizi vieteejo poliču ,,mafiju,,,kas reaali piesedz un darbojas vienotaa organizeetaa bandaa ar Krāslavas ,,VIP,, eliti ,uz izmeklešanas laiku atstaadinat no amatiem,piemeerot viņiem Policijas uzraudziibu un beigu beigaas ierosinat kriminaallietu pret šiem ,,vilkačiem,, jo tādi reaali grauj uzticiibu Policijai un Latvijai ka tiesiskai valstij! KAUNS Krāslavas policijai!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!