Kosmētikas līdzekļu pārdevēja atklāj, kā stenda darbiniekiem liekot “apvārdot” lielveikala klientus

Nedaudz vairāk kā pirms gada Linda sākusi strādāt kosmētikas izplatīšanas stendā, kāds ir vai ikvienā lielveikalā. Strādājusi pat divos lielveikalos, bet abi stendi esot viena uzņēmuma “Micabella Baltija” paspārnē. Linda nestrādā uzņēmumā jau gandrīz mēnesi, un par savu pirmo darbavietu viņai palikušas mieles un rūgtums. Atklāj, kā uzņēmuma vadība liekot darbiniecēm “apvārdot” lielveikala klientus.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Xx

  Xx

  Tad ko lien tie skuķi tādā darba vidē? Aizej! Ko ciet, un sūdzies? Neviens ar striķi netur kā govi pie lažas.
  Un gudri un garā stipri cilvēki arī ir spējīgi paiet garām tādiem stendiem. Vienkārši uzliekot "mīksto"...
 • Ineta

  Ineta

  Tad tāpēc tās pārdevējas tur tik biklas un gaisotne tajos stendos tik dīvana, klusa, nedroša. Jo zem tādas vanaga acs jāstrādā! Drausmīgi!!!
 • Alberts 21

  Alberts 21

  Tāpēc ka pilna latvija ar tāda veida cūkām,daudzi dodas prom.Bet iesaku uzmanities visur.Latvijā it ipaši.Zinu kā strāda baltic taxi šoferi.Kontraktā pienākas atmaksāts atvalinājums,bet neviens tev nemaksas,ej ja gribi,bet par savu naudu.Tā mēs dzivojam kā vergi savā zemē.un daudziem nav īpaši lielas izvēles.kautkā iztikai japelna.Kaut vienreiz to Baltic taxi cūku kūti kāds uzspridzinātu.
 • Jana

  Jana

  Malacis, Linda, ka pameti šo nekaunīgo kompāniju un izstāstiji, kā tur patiesībā notiek.
 • Мария
  0 -17 -17

  Мария

  Боже люди, что вы несёте??? Это самая лучшая компания в которой я работала, каждый месяц дарили подарки, зарплату во время платят всегда, менеджеры очень дружелюбные, коллектив всегда поможет. Вы поработайте в других компаниях и поймёте где плохо.
 • M
  +16 +16 0

  M

  Arī es tur strādāju 2 nedēļas un tad pateica attā. Teica, ka algu ieskaitīs 3dienu laikā. Pēc trim dienām tā arī to nesagaidīju. Tad mani vecāki piezvanīja uzņēmumam un nebija viņiem, kur likties. Teica, ka no Citadeles uz SEB banku esot jāgaida. Bet šīs bankas ir sadraudzības bankas un nav jāgaida 3 dienas. Beigu beigās nauda bija manā kontā. Ceru, ka Tev viss izdosies!
 • Sandra
 • Val Bei
  +20 +20 0

  Val Bei

  Vergturi. Tagad vēl soda naudu jāsamaksā Linda un valsts darba inspekcijai 😎

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!