“Kopš pirmā solījuma pagājuši jau divi mēneši!” Veļasmašīnas pirkums pārtop gaidīšanas svētkos visā Alojā!

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

13 komentāri

Neviena tehnika nav mūžīga. Paiet laiks un tā ir jāmaina pret jaunu. Līdzīga situācija gadījusies Braslavas novada iedzīvotājai Rūtai. Viņas veļasmašīna savu mūžu ir nokalpojusi, tāpēc pienācis laiks iegādāties jaunu.

Sieviete priekšroku devusi “RD elektronics” internetveikala piedāvājumam. Apskatot tā sortimentu, Rūta nolēmusi iegādāties veļasmašīnu ar augšējo ielādi.

27. jūlijā prece tiek iegādāta. Taču pēc naudas apmaksas, sieviete saņem ziņu, ka izvēlētās veļasmašīnas ir izbeigušās un nav pieejamas.

Jāpiebilst, ka zvans par faktu, ka noskatītā mašīna neesot uz vietas, saņemts mirklī, kad summa nepilnu 250 eiro apjomā jau bija nonākusi uzņēmuma maciņā.

Rūta
Nav saņēmusi iegādāto veļasmašīnu

Man piedāvāja citu veļasmašīnu par tādu pašu cenu. Es piekritu, taču pēc 5 minūtēm man piezvanīja un pateica, ka arī tā veļasmašīna ir pārdota.

Pārsteigumi nebeidz rimties. Arī pēc šī zvana, kundze saņem atkārtotu piedāvājumu pagaidīt, kamēr iepriekš iegādātā veļasmašīna būs pieejama.

“Es izlēmu pagaidīt. Mēs jau visu sarunājām, ka es varēšu konkrētā dienā braukt pakaļ pirkumam, bet pēc piecām minūtēm atkal saņēmu zvanu, ka arī tā mašīna ir izpārdota, kamēr mēs runājām pa telefonu.”

Pasūtītā produkta gaidīšana turpinās līdz pat šodienai. Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāve Sanita Gertmane skaido, ka ja prece netiek piegādāta vienošanās laikā, pusēm ir iespēja vienoties par nākamo termiņu.

Sanita Gertmane
Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāve

Par nākamo piegādes termiņu ir jāvienojas rakstiski. Abām pusēm jābūt pierādījumam, ka bijusi nākamā vienošanās par piegādes periodu.

Ja prece netiek piegādāta norādītajā termiņā, patērētājam ir iespēja saņemt atpakaļ naudu.

Šobrīd “RD elektronics” pārstāvji sievietei solījuši preci piegādāt aptuveni nedēļas laikā. Kundze naudu atpakaļ nevēlas, jo ir nepieciešams jauns palīgs veļas mazgāšanā, kuru viņa cer sagaidīt jau pavisam drīz.

TOP komentāri

 • Sanita Jansone
  +5 +5 0

  Sanita Jansone

  220.lv veikalam lapā sudzibas.lv ir 418 sūdzības!!!! 😀🙄
 • Inga Siliņa
  +5 +5 0

  Inga Siliņa

  Nauda jāmaksā kad saņem preci....nekādas priekšapmaksas!!!
 • Mans vārds
  +5 +4 -1

  Mans vārds

  Jā , laikam reiz tā gadījās , ka , kamēr formēju pasūtījumu , prece izbeidzās , par ko saņēmu ziņu uz e-pastu , bet visādi citādi - esmu daudz ko pircis no RD internetveikala un vienmēr viss ir laikā un atbilst tam , ko izvēlējos + bezmaksas piegāde līdz tuvākajam veikalam . Tā kā viss , ko varu teikt par RD , ir ''Paldies ! '' :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl