2 komentāri

Pēdējā mēneša laikā Edvīns fiksējis divus gadījumus, kad Rīgas Centrāltirgū nelegāli tirgoņi pārdod vecas preces. Diezgan paradoksāli ir arī tas, ka Centrāltirgus tiek daudzināts kā savā ziņā unikāls tirgus Eiropā savas īpatnējās arhitektūras un vēstures dēļ.

“Man prasīja, kāpēc es tur filmēju, teātri taisu? Tas nav teātris, tā ir tava veselība!” raidījumam Bez Tabu stāsta Edvīns, kurš uzskata – šāda vecas pārtikas tirdzniecība nav pieļaujama! Viņš arī uzskata – “roku roku mazgā”, un Centrāltirgū nekas netiek darīts, lai situāciju uzlabotu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu dodas jau kārtējo reizi raudzīt, vai Rīgas centrāltirgū atkal sastopami vecu pārtikas produktu tirgoņi. Ir vairākas pēc preču izkārtojuma līdzīgas tirgotavas, bet tur, kur dodas Bez Tabu komanda, ar preču derīgumu viss kārtībā.

Tomēr Bez Tabu vairākkārt iepriekš pārliecinājies: veco preču rūpals Centrāltirgū zeļ un plaukst, pat vietās tieši zem Centrāltirgus novērošanas kamerām.

Raidījums Bez Tabu vēršas pie Rīgas Centrāltirgus administrācijas, bet tur gan saruna sākas žurnālistu darba komentēšanu. Turklāt Rīgas Centrāltirgum nav tādas funkcijas – iznīdēt vecas pārtikas tirgotājus, saka tirgus administrācija. Pārtikas veterinārais dienests (PVD) saka – pārsimts eiro sods tirgoņus nebiedē, un arī ir neizpratnē par to, kādēļ Centrāltirgus vadība “nesakopj” savu teritoriju, bet piever acis.

Tāpat Bez Tabu pārliecinās, – pastaigājot pa tirgu, vēl aizvien visās malās skan “sigareti, sigareti!” – proti, vēl aizvien plašā mērogā tiek piedāvāts iegādāties kontrabandas cigaretes.

Rīgas Centrāltirgus savā ziņā ir unikāls – tam ir bagāta un plaša vēsture, tas būvēts, izmantojot cepelīnu angārus, un ir viens no apskates objektiem, kas tiek lepni piedāvāts tūristiem.

“Ēkas, kuras šodien kalpo par tirgus paviljoniem un kļuvušas par neatņemamu Rīgas unikālo vaibstu, sākotnēji celtas Kurzemē, Vaiņodē kā vācu armijas gaisa kuģu – cepelīnu – angāri,” lepni teikts Rīgas Centrāltirgus mājaslapā.

Foto

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl