Kodu kalkulators sērkociņu kastes lielumā! Seniori norāda uz lietošanā neērtajiem banku kalkulatoriem

84 gadus veca pensionāre sašutusi par SEB bankas piedāvātajiem kodu kalkulatoriem – tie esot pārāk mazi un sarežģīti lietojami.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • iks

  iks

  kodu kalkulatori ir sarežģīti veciem cilvēkiem ,it sevišķi ,kad jāievada garie cipari ..Kodu kalkulaori ir ar maziem taustiņiem un reizēm neslēdzas un ar pin 1 un pin 2 tā sarežģī visu operāciju ,ka veciem cilvēkiem grūti saprast un viņi uztraucas ,sajauc visu un nervi beigti.Bet bankām piekāst,ko grib ,to dara.Daudziem veciem cilvēkiem ar viņu kodu kalkulatoru darbojas bērni un veic viņu vietā maksājumus ,jo vecīši nespēj to apgūt.pati neskaitāmas reizes esmu palīdzējusi veciem cilvēkiem tikt pie naudas bankomātos ,jo neprot un nevar atcerēties kā jāievada pinkodi ,kā jāieliek karte,utt.Veci cilvēki uztraucas,aizmirst kā jādara,bet kuru tas interesē?
 • anemaria

  anemaria

  Nez kurš bija autors šai murgainajai naudas pārskaitīšanai ar internetbankas starpniecību. Pirmkārt kalkulatori mazi, to podziņas ne visai labi darbojas un, ja ir vajaka redze, nevar saredzēt uz tiem ciparus. Pie tam ļoti neērti ir uzspiest uz kalkulatora podziņām, jo ar pirksta sānu var aizķert blkus podziņu. Varbūt vatētu vairāk padomāt par banku klientiem kam ar šiem neizdevušajušiem kalkulātoriem jādarbojas un nemitīgi jātraucē banku drbinieki, jo konti bloķējas
 • Ilga

  Ilga

  Piekriitu. Tikai man ir DNB bankas kalkulators,taads pats murgs. Ieprieksseejais plastmasas laivinas izskataa bija normaal, cipari labi saskataami, eerti lietojams. Un veel par so murgu samaksaaju gandriiz 20 eiro. Biju ssokeeta, ka nepajautaaju , vai arii man kaa pensionaarei jaamaksaa taada milzu summa. Ja man kontaa buutu miljoni bet tie man ir zekee) tad es saprastu, ka jaaveic aizsardziiba!
 • lilli

  lilli

  Lasot komentarus par siem kalkulatoriem man liekas ,ka tie ir ne tikai ka sarezgiti,bet ari neparocigi.
 • Daiga

  Daiga

  man ir SWED kodu kalkulātors un problēma tā pati-ļoti sarežģīta lietošana un ļoti nepiemērots ne pirmā svaiguma kundzēm- pat ar brillēm.
  • Anonim

   Anonim

   Kas par muļķībām!? Lietoju swed banka kalkulatoru jav vairāk kā divus gadus un ir daudz ērtāks kā kodu karte. Nospiežot vienu pogu viņš ieslēdzas, tad ievada kodu un janospiež 1 un viss, un noraksta tik kodu kas parādās. Un viss....kas tur grūts un sarežģīts!?
   • Egons

    Egons

    Cik Tev gadiņu, Tirliņ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!