Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

5 komentāri

Kopš svinībām pagājuši jau astoņi mēneši, kaut KNAB turpina pārbaudi, Seržants pārliecināts, ka ”nekas tur nebūs”.

Pērnā gada novembrī par svinībām kļuva zināms pēc tam, kad Seržanta nepilngadīgā meita savā sociālā tīkla profilā publicēja ziņu par ”tēta un omītes apvienoto dzimšanas dienas pasākumu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Telpas, kurās norisinājās svinības, nav publiski iznomājamas. Tās par kūrortpilsētai simbolisku samaksu – 11 eiro diennaktī – pieejamas Saeimas deputātiem. Ēka tiek uzturēta par nodokļu maksātāju līdzekļiem.

Zemes noma gadā sasniedz 38 000 eiro, turpretī nama komunālie maksājumi sasniedz teju 40 000 eiro slieksni. Tāpat jāpieskaita arī darbinieku atalgojums.

Laura Dūša
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pārstāve

Pārbaude joprojām turpinās. Kamēr pārbaude nav pabeigta, tā ir ierobežotas pieejamības informācija. Pārbaudes temps ir atbilstošs normatīvajiem aktiem.

Saeimas deputāts Kārlis Seržants atzīst, ka bijusi saruna ar KNAB, tomēr tautas kalps pārliecināts, ka ”nekas tur arī nebūs”.

Kārlis Seržants
Saeimas deputāts

KNAB ir ar mani, daudziem deputātiem runājis. Nekāda rezultāta nav, domāju, ka nekas tur arī nebūs. Visādā ziņā man no šīs rezidences ir alerģija, tur vispār vairs neesmu bijis, lai gan Saeimai tur ir bijuši vēl kādi 3 pasākumi.

Kā norāda parlamenta sabiedrisko attiecību biroja vadītājs Juris Vīgulis, tad Saeimas jaunā administratīvā vadība pakāpeniski izvērtēs Saeimas iekšējos normatīvos aktus. Tas nozīmē, ka, iespējams, var tikt mainīta kārtība, kas regulē Saeimas Jūrmalas rezidenču iznomāšanu. Vīgulis norāda, ka vispirms tiek gaidīts KNAB atzinums.

Foto

TOP komentāri

 • s
  +1 +1 0

  s

  Smiekligi.KNAB darbibas imitácija.Ja darbavietai ir dienesta prezentácijas telpas, darbinieki tás var izmantot personiskám vajadzíbám,samaksájot iri, protams,Cik prasija, tik maksája.
 • Inita Sticere
 • Agnis Bisters
  0 0 0

  Agnis Bisters

  Nu protams ka jāizmeklē rūpīgi... nav jau sūda oligarhu sarunas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl