“Kļūda, kas citiem maksā naudu!” Rīdzinieks brīdina par stundas biļeti sabiedriskajā transportā

Kasparam ikdienā noder “Rīdzinieka kartes” priekšrocība: stundas biļete sabiedriskajā transportā. No dzīvesvietas Imantā līdz centram brauciens aizņem līdz pusstundai, savukārt no centra līdz darbavietai nepieciešamas vēl divas pieturas. Tādā veidā Kaspars un vēl citi rīdzinieki stundas laikā var pārvietoties ar diviem transportlīdzekļiem par viena brauciena maksu.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Ivars

  Ivars

  Parasti papildinu savu ēbiļeti ar summu par 10 braucieniem. Daudzkārt ir bijusi sajūta, ka braucienu skaits kartē sarūk ātrāk nekā ir tiešām braukts. Pierādīt pagrūti, jo esmu diezgan aizmāršīgs. Tagad, pēc kartes papidināšanas, līmēju uz "rīdzinieka kartes" papīra līmlentes strēmeli un uz tās uzvelku svītriņu par katru braucienu. Tā man vieglāk atcerēties cik braucieniem vēl pietiek kredīta. Jā, kredīta! Avansā "uzlādējot" savas ēbiļetes mēs kreditējam Rīgas Satiksmi, bet procentus par to, diemžēl, nesaņemam.
 • Juris

  Juris

  Tas nav pareizi pasazieriem bet tranporta ministijai kuram ir tik daudz briva laika lai teretu iesniegumam?
 • Loģiskā

  Loģiskā

  Jā, un galvenais- cik talonus jāizmanto, lai izbraukātu visas tās Rīgas Satiksmes un sarakstītu visus tos iesniegumus? Principā nav iespējams atgūt savu naudu, jo izdevumi atgūšanas procesā pārsniedz kompensējamo summu...
 • Metoo

  Metoo

  Man arī tā ir bijis vairākas reizes. Uzskatu, ka tā ir apzināta RS naudas kāšanas politika.
 • Pasazieris

  Pasazieris

  Tāda, acīmredzot, tur ir sistēma...Man arī tā ir bijis..., vienkārši nebija laika kasīties un noskaidrot..., bet dusmas bija., un tā ir daudziem... Uz to viņi cer un ar to rēķinās, ka visi jau neskries pēc tā eiro pakaļ... Nekauņas
 • Tas pats

  Tas pats

  Tas pats arī man.Tātad tā nav kļūda bet sistemātiska noziedzīga darbība.
  Vai iestādes nemaz nekrata šo rīgas satiksmi???!!!
 • Informer

  Informer

  Interesanti, cik "viegli"(!!!???) šāds piekrāptais tiktu cauri "slavenajai" Rīgas Satiksmei ar atbildi par labu klientam, ja braucot tiktu konstatēts, ka barucienu vairs nav un iekāptu kontrole, un klients samaksātu sodu, domādams, ka pēc tam visu noskaidros ?! Un kā mainītos RS attieksme, ja klients negrieztus Bez Tabu, un kad grieztois Bez Tabu ?!
 • Zilacite

  Zilacite

  Man arī tā gadījās un griežoties klientu apkalpošanas centrā uzrakstot iesniegumu atgrieza 1 braucienu atpakaļ. Lai sakārto savu sistēmu RS. Dēļ tādām situācijām kavēju darbu.
 • Zilacite

  Zilacite

  Man arī tā gadījās un griežoties klientu apkalpošanas centrā uzrakstot iesniegumu atgrieza 1 braucienu atpakaļ.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!