Kleitu, kas internetā maksā 90 eiro, pašmāju veikalos tirgo par 900 eiro! Kāpēc tā?

3 komentāri
Kleitu, kas internetā maksā 90 eiro, pašmāju veikalos tirgo par 900 eiro! Kāpēc tā?
Foto: Ekrānuzņēmums

Portālā precos.lv tiek reklamēta grezna vakarkleita par tikpat greznu cenu – 990 eiro. To iespējams iegādāties San Patrick Latvijas pārstāvniecībā Rīgā, Panorama Plaza ēku kompleksā. Acīga Bez Tabu skatītāja interneta veikalā Aliexpress ieraudzījusi to pašu kleitu, bet par krietni zemāku cenu – 83 eiro un 90 centiem.

Fotogrāfijas vienas un tās pašas, kas liek domāt, ka arī kleita tā pati, tikai Latvijā tā maksā 906 eiro un 10 centu dārgāk. San Patrick klientu konsultante skaidro, ka vakarkleita ir 2016. gada spāņu zīmola kolekcijas ekskluzīvs modelis. Darbiniece uzskata, ka internetā pieejams kleitas viltojums, jo tilla-zīda audums, no kā darināts tērps, vien maksājot vairāk nekā 100 eiro.

Modes un stila pārzinātājs Aleksandrs Pavlovs dzirdējis vairākus šausmu stāstus no cilvēkiem, kuri iegādājušies preces internetā. Prakse rādot, ka dizaineru tērpi parasti izrādās pakaļdarinājumi, kuri tapuši kādā Ķīnas pagrabā.

Foto: LETA

Foto: LETA

Aleksandrs Pavlovs, modes mākslinieks

Kaut kur pagrabā šūts! Kaut kur Malaizijā vai Ķīnā notirgots, atsūtīts un tu vairs neko nevari izdarīt!

 

 

Foto

Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāve atgādina, ka Latvijā pastāv brīva ekonomika, kas nozīmē uzņēmēja tiesības precei piemērot uzcenojumu pēc saviem ieskatiem. Bet vērš uzmanību uz to, ka gadā tiek sniegtas apmēram 20 konsultācijas par interneta veikalu Aliekspress.

Video

3 komentāri