“Klaja nerēķināšanās ar citiem!” Vecāki pie Baložu vidusskolas regulāri pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

2 komentāri

Liela daļa vecāku, kuri rīta stundās ved atvases uz Baložu vidusskolu, pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, apstājoties uz vai pie gājēju pārejas, tādējādi, mudinot arī aizmugurē esošos autovadītājus, pārkāpt satiksmes noteikumus, šķērsojot balto nepārtraukto līniju, lai apbrauktu stāvošās automašīnas.

Apkārt vidusskolai ir vairāki stāvlaukumi. Tāpat pie skolas izbūvētas apstāšanās vietas, kuras paredzētas vecākiem, lai droši varētu izlaist bērnus pie skolas. Tomēr lielākā daļa autovadītāju pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, apgalvojot, ka izbūvētās kabatas bieži aizņem blakus mājā dzīvojošie cilvēki.

Baložu pilsētas pārvaldnieks Lauris Bergmanis nenoliedz, ka ir iedzīvotāji, kuri apstāšanās vietas izmanto kā stāvvietas. Pie Baložu izglītības iestādēm dežurējot pašvaldības policija, kura uzmana teritoriju un kontrolē to, lai autovadītāju noteikumus nepārkāptu.

Baložu vidusskolai paredzēta tālāka attīstība – plānots būvēt jaunu skolas korpusu un stadionu. Izstrādātais projekts paredz, ka tiks labiekārtotas arī jaunas stāvvietas, lai nodrošinātu drošu piekļuvi pie skolas.

TOP komentāri

 • NABAGA
  +2 +2 0

  NABAGA

  bērniņi maziņš gabaliņš jāpaiet ar kājām.Ka tik tulznas neuzmetas.
 • Einšteins
  0 0 0

  Einšteins

  Par brīvu piedāvāšu atrisinājumu. “P” zīmei piemetat klāt, ka var stāvēt vai nu uz 15 min vai tikai no 18.00-7.00, proti, ārpus mācību laika.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl